سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

یراق درب های شیشه ای سکوریت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فهام در یکی از فروشندگان یراق درب های شیشه ای سکوریت بوده و یکی از محصولات مهم این مجموعه حرفه ای می باشد. شما به عنوان همکار ما و یا به عنوان مشتری ما می توانید یراق درب های شیشه ای سکوریت را با کیفیتی عالی و با قیمتی مناسب چه وارداتی و یا تولید داخلی را خریداری نمایید.

یراق درب های شیشه ای سکوریت برای استفاده و متصل نمودن شیشه ها به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند که هر چه دارای کیفیت بالاتری باشند در کاربرد و ماندگاری و زیبایی شیشه سکوریت نیز تاثیر بیشتری خواهد داشت. دستگیره شیشه سکوریت و قفل شیشه سکوریت از انواع یراق درب های شیشه ای سکوریت محسوب می شوند.

یراق درب های شیشه ای سکوریت

قیمت یراق درب های شیشه ای سکوریت

قیمت یراق درب های شیشه ای سکوریت بستگی به عوامل فراوانی دارد که برای آگاهی از قیمت ها می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوران و کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. ما این اطمینان را به شما خریداران گرامی می دهیم که محصولاتی با کیفیت را به شما خریداران گرامی ارائه خواهیم داد.

خرید یراق درب های شیشه ای سکوریت

در خرید یراق درب های شیشه ای سکوریت باید به جنس آلیاژی که در ساخت یراق درب های شیشه ای سکوریت مورد استفاده قرار گرفته است توجه داشته باشید زیرا هر چه جنس مرغوب تری داشته باشند کارایی و طول عر بیشتری خواهند داشت و کمتر دچار زنگ زدگی و خوردگی  و شکستگی می شوند. در خرید یراق درب های شیشه ای سکوریت علاوه بر زیبایی باید کیفیت  را نیز در نظر داشته باشید تا به این ترتیب عمر یراق آلات و درب شیشه سکوریت را افزایش دهید.

از قسمت های مختلف یراق درب های شیشه ای سکوریت می توان به لولا، استوپ، قفل، دستگیره، ریل و فریم و بست و ... اشاره نمود که تمام این یراق آلات را با کیفیتی مناسب و قیمتی مناسب می توانید در سایت گروه صنعتی فهام در مشاهده نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()