سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای کرکره برقی
کالا برای:

کرکره برقی پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

امروزه دیگر کمتر خانه ای را خواهید یافت که از درب پارکینگ معمولی که به صورت دستی باز و بسته میشوند استفاده کنند در حال حاضر بیشتر ساختمانها چه اداری و چه مسکونی از انواع درب های اتوماتیک استفاده میکنند که کرکره برقی پارکینگ یکی از انواع آنهاست. در صورتی که شما مایل هستید تا درب پارکینگ شما به صورت کامل پوشانده شود به شما توصیه میکنیم که از کرکره برقی پارکینگ استفاده نمایید. با استفاده از کرکره برقی پارکینگ امنیت پارکینگ شما بسیار بالاتر رفته و احتمال سرقت از آن تا حد قابل توجهی پایین خواهد آمد.

توجه داشته باشید که برای اینکه بهترین نتیجه را از نصب کرکره برقی پارکینگ بگیرید باید توجه داشته باشید که از تیغه های بیلت 6063 برای آن استفاده کنید زیرا در صورت استفاده از تیغه های بازیافتی در هنگام کار کرکره صدای زیادی از خود تولید کرده و در صورتی که درب پارکینگ شما جنوبی باشد این صدا بیشتر خواهد بود

کرکره برقی پارکینگ

باز و بسته کردن درب پارکینگ همواره یکی از مشکلاتی است که ساکنین با آن روبرو بوده اند زیرا به صرف زمان و انرژی برای این کار نیاز دارد. به لطف پیشرفت تکنولوژی و ورود کرکره برقی پارکینگ دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب ها بصورت دستی وجود ندارد و تا حد زیادی در زمان و همچنین انرژی صرفه جویی خواهد شد. کرکره برقی پارکینگ را با قیمت مناسب میتوانید از شرکت فهام در یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع درب های پارکینیگی و فروشگاهی خریداری نمایید. از لحاظ تامین امنیت نیز کرکره برقی پارکینگ به مراتب بسیار بهتر عمل میکند زیرا این درب ها تنها با فرمانی که از سوی ریموت کنترل به آنها داده میشود باز و بسته میشوند و خبری از قفل های فیزیکی برای بسته نگاه داشتن آنها وجود ندارد. کرکره برقی پارکینگ برای واحد های مسکونی، تجاری و اداری که میزان رفت و آمد در آنها بسیار بالا است از درب های کاملا ایده آل محسوب میشود زیرا تردد بالای خودروها مطمئنا باعث ایجاد مشکلاتی همچون باز ماندن درب ها و همچنین ورود سارق به داخل پارکینگ میشود. کرکره برقی پارکینگ بعد از باز شدن میتواند بصورت اتوماتیک بسته شود  که دیگر امکان باز ماندن درب و همچنین ورود سارقین به صفر خواهد رسید.

خرید کرکره برقی پارکینگ

با خرید کرکره برقی پارگینگ نه تنها امنیت فضای پارکینگ را تا حد زیادی افزایش خواهید داد بلکه نما و جلوه زیبایی نیز برای ساختمان ایجاد خواهد شد. کرکره برقی پارکینگ از جلوه ظاهری بسیار زیبایی برخوردار است که این موضوع میتواند زیبایی ساختمان نیز تاثیرگذار باشد. اگر قصد خرید کرکره برقی پارکینگ را دارید اما به دنبال یک شرکت هستید که بتواند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهد میتوانید با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()