سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای کرکره برقی
کالا برای:

کرکره برقی پنجره

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

افرادی که مایل اند تا در منزل خود از کرکره برقی پنجره استفاده کنند سه نکته همیشه مد نظر آنها می باشد:

1- تناسب کرکره برقی نصب شده با نمای کلی ساختمان

2- امنیت بالا ی کرکره های نصب شده بر روی پنجره

3- ضد صدا و نور  گرما و سرما بودن  کرکره

به همین منظور ما در فروشگاه اینترنتی فهام در همواره در تلاش هستیم تا با افزایش طرح ها و مدل های کرکره برقی پنجره بخش بیشتری از سلایق را پوشش داده و برای هر نوع نمایی با هر سبک و رنگی مدلهای ویژه ای ارائه داده تا خریدارانی که از محصولات ما استفاده میکنند بیشترین درصد رضایت را از خرید خود داشته باشند. به همین منظور ما سه مدل نصب را برای افزایش زیبایی نمای ساختمان شما در نظر میگیرم که اولین مدل آن کرکره ی رول توکار می باشد که از بیرون دیده نشده و در پشت نمای اصلی کار میشود، 2 نمای بیرون کار که در جلوی پنجره درون باکس مخصوص کرکره قرار داده میشود و 3 رول روی کار که بالای پنجره نصب شده است. کارشناسان ما پس از بازدید از پنجره های شما نسبت به این که کرکره برقی پنجره را در چه مدلی برای شما نصب نمایند تا بیشترین رضایت را برای شما و بیشترین زیبایی را برای نمای ساختمانتان داشته باشد تصمیم گیری خواهند نمود.

کرکره برقی

کرکره های برقی تنها برای محافظت از درب های ورودی ساختمان و فروشگاه ها مورد استفاده قرار نمیگیرد بلکه نوعی از کرکره برقی وجود دارد که از آن بمنظور حفاظت از پنجره های ساختمان ها نیز استفاده میشود. شرکت فهام در انواع کرکره برقی پنجره را متناسب با ابعاد پنجره طراحی و تولید میکند و میتوانید با خرید این کرکره ها امنیت فضای داخلی ساختمان خود را افزایش دهید. کرکره برقی پنجره امنیت ساختمان را تا حد زیادی افزایش میدهد. از کرکره برقی پنجره بخصوص برای سازه هایی که امنیت در آنها بسیار حائز اهمیت میباشد مانند ادارات دولتی و اطلاعاتی استفاده زیادی میشود. کرکره برقی پنجره بر خلاف پنجره های معمولی از هیچگونه شیشه ای در ساخت خود برخوردار نیست و به همین علت ورود به داخل ساختمان از طریق شکستن پنجره به طور کامل ناممکن خواهد شد. کرکره برقی پنجره همچنین از هیچ نوع قفل فیزیکی نیز برخوردار نبوده و برای باز کردن آن تنها باید از ریموت کنترل مخصوص استفاده نمود. پروفیل هایی که در ساخت کرکره برقی پنجره نیز به کار میروند متفاوت میباشند که از جمله این پروفیل ها میتوان به آلومینیوم، فولاد و همچنین پلی کربنات اشاره کرد.

خرید کرکره برقی پنجره

مهمترین نکته ای که برای خرید کرکره برقی پنجره مانند دیگر کرکره های برقی باید مد نظر قرار دهید کیفیت موتور آن میباشد. بخش موتور کرکره برقی پنجره باز و بسته کردن کرکره را بر عهده دارد و امکان خرابی آن بر اثر باز و بسته مداوم کرکره وجود دارد که از همین رو کیفیت موتور باید بالا باشد. همچنین برای خرید کرکره برقی باید از فروشنده ضمانت نامه دریافت نمایید تا در صورتیکه خرابی و همچنین عیبی در کرکره مشاهده شد بتوانید بواسطه آن مشکل را بر طرف سازید. شرکت فهام در امکان خرید کرکره برقی پنجره بصورت تصمین شده را برای مشتریتن فراهم ساخته است و در صورت مشاهده هرگونه مشکل میتوانید از خدمات شرکت برای تعمیر آن بهره مند شوید.

10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()