سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای کرکره برقی
کالا برای:

کرکره برقی فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

امروزه اکثر مغازه داران برای افزایش امینت مغازه خود به سمت استفاده از کرکره برقی فروشگاهی میروند دلیل آن هم مقاومت بیشتر اینگونه کرکره ها نسبت به کرکره های قدیمی می باشد. کرکره برقی فروشگاهی به طور معمول از تیغه ی کرکره آلومینیومی استفاده می کنند بهترین نوع تیغه آلومینیومی برای استفاده در کرکره فروشگاهی نوع بیلت 6063 می باشد زیرا دارای بیشترین درصد مقاومت در برابر فشار، ضربه و برش می باشد همچنین این مدل تیغه در هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی فروشگاهی سر و صدای کمتری ایجاد کرده و در نتیجه آرامش بیشتری به افراد خواهد داد.  در صورتی که مایل هستید تا کرکره برقی فروشگاهی خریداری شده ی شما با نمای کلی فروشگاه تان هماهنگی بیشتری داشته باشد میتوانید از رنگ های غیر سفید برای آن استفاده نمایید.

کرکره ها نقش بسیار مهمی را در حفاظت از فروشگاه ها ایفا میکنند و به همین دلیل تمامی فروشگاه ها امروزه به کرکره آن هم کرکره برقی مجهز شده اند که بدون نیاز به انرژی انسانی و تنها با انرژی برق عمل باز و بسته کردن کرکره را انجام میدهد. کرکره برقی فروشگاهی را میتوانید از شرکت فهام در یکی از برترین عرضه کنندگان انواع کرکره خریداری نمایید. کرکره برقی فروشگاهی عرضه شده در شرکت فهام در از بالاترین کیفیت ممکن بخصوص در بخش موتوری برخوردار است که باعث شده تا دوام و طول عمر درب تا حد زیادی افزایش یابد. کرکره برقی فروشگاهی  میتواند امنیت فروشگاه را تا حد زیادی ارتقا دهد زیرا کرکره هایی که به صورت دستی باز و بسته میشوند از قفل های فیزیکی برای ثابت نگاه داشتن درب برخوردار هستند که این قفل ها از میزان امنیت بسیار کمی برخوردار بوده و به راحتی بر اثر فشار و ضربه باز میشوند.

کرکره برقی فروشگاهی

 

کرکره برقی فروشگاهی از هیچگونه قفل فیزیکی برخوردار نیست و فرمان باز و بسته شدن کرکره برقی از طریق ریموت کنترل به آن ارسال میشود که همین موضوع امنیت کرکره را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است. همچنین به هیچگونه نیروی انسانی نیز برای باز و بسته کردن کرکره برقی فروشگاهی نیاز نیست و موتور کرکره به راحتی عهده دار باز و بسته کردن آن خواهد بود.

خرید کرکره برقی فروشگاهی

برای خرید کرکره برقی اولین موضوعی که باید مد نظر قرار دهید کیفیت موتور کرکره میباشد. کیفیت موتور کرکره برقی بسیار مهم است زیرا وظیفه اصلی باز و بسته کردن کرکره بر عهده این قطعه میباشد. موتور کرکره برقی فروشگاهی اگر کیفیت پایینی داشته باشد بعد از مدت کوتاهی خراب خواهد شد و مجبور به تعویض و یا تعمیر قطعات آن خواهید شد. مورد دومی که برای خرید کرکره برقی فروشگاهی باید لحاظ کنید قیمت آن میباشد. قیمت کرکره برقی فروشگاهی بستگی به نوع موتور و همچنین دیگر اجزا متفاوت خواهد بود پس بهتر است ابتدا از این موضوع که چه نوع موتور و همچنین قطعاتی در ساخت کرکره مورد استفاده قرار میگیرد اطمینان حاصل نمایید.

10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()