سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای کرکره برقی
کالا برای:

موتور کرکره برقی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کرکره وسیله ای است که در زمره وسایل کنترل ورود و خروج قرار میگیرد و امروزه نوع برقی آن کاربرد دارد. دیگر کرکره های قدیمی که با نیروی دست باز و بسته میشدند و از قفل برای چفت و بست کردن کمک میگرفتند منسوخ شده و کرکره های برقی جایگزین آنها شده اند. کرکره برقی از یک موتور بهره میبرد که این موتور قادر است تا درب کشویی را بدون نیاز به انرژي وارد شده از سوی انسان به راحتی باز و یا بسته کند. موتور کرکره برقی از قطعات ریز و درشت زیادی تشکیل شده است که هر یک به دلیل فشار وارد شده بعد از مدتی فرسوده و خراب میشوند. ممکن است قطعات موتور کرکره برقی خراب نشوند ولی فرسودگی آنها منجر میشود تا عملکرد آن تا حد زیادی دچار مشکل شود. موتور کرکره برقی قابل تعویض شدن است و میتواند موتور نو آکبندی را جایگزین موتور فرسوده نمود.

 موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی با کیفیت

موتور کرکره برقی در چندین برند گوناگون تولید و برای فروش عرضه میشود که در  این بین برخی با کیفیت و برخی دیگر کیفیت مناسبی ندارند و در مدت کمی پس از استفاده دچار مشکل میشوند. تشخیص موتور کرکره برقی با کیفیت از بی کیفیت برای فردی که به این دسته از تجهیزات هیچ گونه آشنایی ندارد بسیار مشکل است و مطمئنا برای خرید این قطعه بسیار مهم به مشکل برخواهد خورد. موتور کرکره برقی با کیفیت را تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید. شرکت فهام در از شرکت های بسیار معتبر و نام آشنا میباشد که با اطمینان خاطر کامل میتوانید موتور کرکره مناسب را سفارش دهید.

خرید موتور کرکره برقی

برای خرید کرکره اول از هر چیز باید مشاوره دریافت نمایید زیرا خرید بدون آگاهی و خودسرانه به ضرر شما تمام خواهد شد. برای خرید موتور کرکره برقی دو گزینه پیشروی خود خواهید داشت که یکی موتور ساید و دیگری موتور توبولار میباشد. هر یک از این موتورها از مزایای خاص خود برخوردار هستند که باید نسبت به نیاز خود یکی از آنها را تهیه نمایید. البته همانطور که گفته شد یک مشاوره میتواند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد.

فروش اینترنتی موتور کرکره برقی

در شرکت فهام در فروش اینترنتی موتور کرکره برقی نیز انجام میشود که از آسانترین روش های خرید برای مشتری محسوب میشود. فروش اینترنتی موتور کرکره برقی همچنین امکان خرید را برای نقاط دور دست کشور را نیز فراهم کرده است.

10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()