سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کابل دوربین مداربسته

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در یکی از عرضه کنندگان و فروشندگان تجهیزات دوربین مداربسته و کابل دوربین مداربسته در کشور است که با توجه به فروش محصولاتی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای روز دنیا و همچنین در نظر گرفتن قیمت هایی بسیار مناسب برای این محصولات همواره توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

کابل هایی که برای دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار میگیرند از جمله کابل ها مخصوصی هستند که از لحاظ ساختار و عملکرد با دیگر کابل ها متفاوت میباشند. متداول ترین نوع کابل مورد استفاده در دوربین کابل های کواکسیال RG59  میباشد. این نوع کابل از دو رسانا ساخته شده و به طور هم محور جهت دار شده است. این کابل ها توسط یک لایه عایق از هم مجزا گردیده است. در کابل های RG59 قطر مغزی بین ½  تا 1/8  میلی متر است. جنس مغزی از مس – آلومینیوم و یا آلیاژ مس میباشد.

 کابل دوربین مداربسته

نحوه انتخاب و خرید کابل دوربین مداربسته

کارایی کابل میتواند تاثیر بسیار زیادی در عملکرد دوربین مدار بسته داشته باشد به همین دلیل برای انتخاب کابل نیز باید به موادی توجه داشته باشید و کابل مناسب را خریداری کنید. یکی از نکاتی که برای انتخاب کابل دوربین مداربسته باید مد نظر داشته باشید نرخ انتقال داده است. در واقع میتوان گفت به حدی اهمیت دارد که اولین فاکتوردر انتخاب کابل محسوب میشود. کابل هایی که برای دوربین های خانگی مورد استفاده قرار میگیرند با کابل هایی که برای دوربین شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرند متفاوت هستند و به همین جهت نرخ انتقال داده کابل ها باید در نظر گرفته شود. طول و عرض کابل نیز مهم است و برخی از کابل ها با توجه به طول و عرض خود و همچنین فاصله کارایی متفاوتی را از خود نشان میدهند. نوع دوربین مداربسته نیز جزو فاکتورهایی است که باید در انتخاب کابل دوربین مداربسته مد نظر قرار گیرد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()