سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

هارددیسک دوربین مداربسته

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در آمادگی خود را برای عرضه و فروش انواع هارددیسک دوربین مداربسته و دیکر تجهیزات دوربین های مداربسته اعلام میدارد و میتوانید ساختمان مد نظر خود را با  این تجهیزات ایمن کرده و با توجه به قیمت مناسب این محصولات هزینه ها را نیز تا حد زیادی کاهش دهید.

زمانی که دوربین مداربسته تصاویر را دریافت میکند آنها را به دستگاه DVR‌ ارسال میکند و این دستگاه نیز بعد از پردازش تصاویر را به هارد دیسک منتقل میکند. هارد دیسک مناسب امکان ضبط را برای دوربین های مداربسته بدون هیچ افت کیفی فراهم میکند. متداول ترین هاردهای مورد استفاده بدین منظور یک ترابایت، دو ترابابت، چهار ترابابت میباشند. همچنین هارد مورد استفاده دستگاه های ضبط از نوع اینترنال است.

 هارددیسک دوربین مداربسته

ویژگی های مهم یک هارددیسک دوربین مداربسته

برای انتخاب یک هارد دیسک مناسب برای دوربین مداربسته باید نکاتی را مد نظر قرار دهید زیرا هاردها به طور کلی از  ویژگی های پیچیده خاص خود برخوردار هستند که باید به آنها توجه داشته باشید. یکی از مهمترین ویژگی های هارددیسک دوربین مداربسته ظرفیت آن است. توجه داشته باشید که هر چه ظرفیت هارد دیسک افزایش می یابد در نتیجه امکان ضبط اطلاعات و تصاویر  بیشتری نیز بر روی آن فراهم خواهد بود. هارد دیسک های امروزی با ظرفیت های ترابایتی عرضه میشوند که نسبت به نیاز خود باید هارد با ظرفیت مناسب را خریداری کنید. سرعت چرخش هارد دیسک از دیگر ویژگی های آن محسوب میشود. هر چه سرعت گردش بیشتر باشد در نتیجه سرعت خواندن و نوشتن نیز افزایش خواهد یافت و عملکرد سریعتری را از خود نشان خواهد داد. طول عمر و همچنین ماندگاری هارد دیسک ها از دیگر عواملی هستند که میتوانند در ماندگاری آن نقش داشته باشند. هر چه طول عمر بیشتری داشته باشند در نتیجه نیازی به تعویض هارد نیز به دلیل خرابی وجود نخواهد داشت.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()