سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

منبع تغذیه دوربین مداربسته

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اگر به کیفیت، اصالت و قیمت تجهیزات دوربین مداربسته و همچنین منبع تغذیه دوربین مداربسته اهمیت میدهید بهتر است به سراغ شرکت فهام در از شرکت های فعال و تخصصی در این زمینه مراجعه کنید و محصولاتی با کیفیت  و در عین حال با قیمت مناسب را خریداری نمایید.

دوربین های مداربسته نمیتوانند به طور مستقیم از برق شهری ۲۲۰ ولت برای تامین انرژی برق مورد نیاز خود استفاده کنند به همین دلیل یک منبع تغذیه به آنها اختصاص داده شده است که ابتدا برق ورودی را تبدیل و سپس در اختیار دوربین قرار میدهد. در دوربین های مدار بسته می بایست از برق ۱۲ ولت استفاده کرد و به منطور انجام این کار باید از مبع تغذیه استفاده نمود. منبع تغذیه میتواند برق ۲۲۰ ولت را به ۱۲ ولت تبدیل کند. بسته به تعداد دوربین باید از منبع تغذیه مناسب استفاده شود. منبع تغذیه به دو شکل مجزا و مرکزی تقسیم میگردد. منبع تغذیه مجزا معمولا برای راه اندازی یک دوربین و همچنین منبع تغذیه مرکزی برای تعداد بیشتری از دوربین قابل استفاده میباشد.

 منبع تغذیه دوربین مداربسته

چگونه منبع تغذیه دوربین مداربسته مناسب را تهیه کنیم؟

برای خرید منبع تغذیه دوربین مداربسته کار سختی در پیش نخواهید داشت و  تنها باید به این موضوع آگاه باشید که منبع تغذیه چه وظیفه ای را در دوربین بر عهده دارد. به طور کلی باید دو نکته را در انتخاب منبع تغذیه دوربین مداربسته به یاد داشته باشید که اولین نکته ولتاژ ورودی منبع تغذیه میباشد. در کشور ما ورودی منبع تغذیه ۲۲۰ ولت است و بعد از ورود به منبع تغذیه به ۱۲ ولت تبدیل میشود. همچنین  جریان خروجی منبع تغذیه دوربین مداربسته بر اساس تعداد و نوع دوربین که قرار است تغذیه شوند انتخاب میگردند. برای خرید منبع تغذیه دوربین مداربسته در صورتیکه اطلاعات کافی را در اختیار ندارید میتوانید با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید و انتخاب هوشمندانه و آگاهانه ای داشته باشید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()