سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

لولای شیشه سکوریت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

برای باز و بسته شدن انواع درب ها لولا مورد نیاز است که باز و بسته شدن شیشه سکوریت هم از این قاعده مستثنی نمی باشد. لولای شیشه سکوریت که به عنوان یکی از انواع یراق آلات شیشه سکوریت می باشد دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام هم مزایای خود و مشخصات خودشان را دارند که باید با توجه به شرایط بهترین آن ها انتخاب شود. لولای شیشه سکوریت از متریال مختلفی ساخته می شود. استیل 201، استیل 304 و آهنی با روکش کروم از انواع متریالی می باشد که در ساخت لولای شیشه سکوریت از آن ها استفاده می شود.

لولا یراقی می باشد که برای متصل نمودن دو قطعه شیشه ای و یا دیوار که هر دو قطعه یا یکی از قطعات قادر باشند چند درجه ول محور لولا چرخش نمایند.

 لولا شیشه سکوریت

خرید لولای شیشه سکوریت

برای خرید لولای شیشه سکوریت باید کیفیت کالا را مد نظر قرار دهید زیرا خرید لولای شیشه سکوریت ارزان قیمت باعث می شود تا درب شیشه ای سکورین کارایی خود را از دست بدهد و تردد نیز با مشکل روبرو شود. استفاده از لولای شیشه سکوریت با کیفیت باعث می شود تا تردد به خوبی انجام شده و درب نیز به آرامی باز و بسته شود. استفاده از یراق آلات شیشه سکوریت با کیفیتی بالا باعث می شود تا درب بتواند به راحتی باز و بسته شود و همچنین طول عمر درب شیشه ای افزایش یابد.

فهام در عرضه کننده بهترین لولای شیشه سکوریت و سایر یراق آلات درب شیشه ای در خدمت مشتریان گرامی بوده و همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را در زمینه خرید لولای شیشه سکوریت از کارشناسان و متخصصان ما دریافت نمایید. همچنین شما می توانید به راحتی از امکان خرید آنلاین سایت فهام در بهره ببرید.

قیمت لولای شیشه سکوریت

قیمت لولا بر این اساس که لولا ساخت داخل است و یا خارج از ایران متغیر می باشد. قیمت لولای شیشه سکوریت داخلی نیز بر آن اساس که از چه موادی در ساخت آن استفاده شده باشد متغیر است برای مثال ممکن است این نوع از لولا دارای روکش آبکاری و یا استیل باشد که همه این موارد بر روی قیمت لولای شیشه سکوریت تاثیرگذار است. فهام در بهترین انواع یراق آلات شیشه سکوریت را با قیمت مناسب در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()