سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

قفل کلونی (قفل کلنگی)

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در را حرفه ای ها به خوبی میشناسند و میدانند که این شرکت  انواع قفل کلونی و تجهیزاتی امنیتی ساختمان را تنها در برندهای معتبر دنیا به فروش میرساند و برای تمامی محصولات خود نیز قیمت های بسیار مناسبی را در نظر گرفته است.

قفل هایی که بر روی درب های ورودی ساختمان ها نصب میشوند میتوانند تا حد زیادی امنیت کل سازه را تامین کنند که همین موضوع  نشان میدهد برای خرید قفل ها دقت زیادی به خرج داده و تنها قفل های مناسب که از ضریب ایمنی بالایی برخوردار هستند را تهیه نمایید. از جمله قفل هایی که بر روی درب های ورودی ساختمان که اغلب درب های آهنی و البته درب های پارکینگ هستند نصب میشود و جزو قدیمی ترین قفل ها نیز هستند قفل کلونی و یا قفل کلنگی میباشد. قفل کلونی از قفل های بسیار محکم و برقی میباشد که در ساخت آن از آلیاژهای گالوانیره و قطعات برنجی و البته در برخی بخش ها پلاستیک استفاده میشود.

قفل کلونی

مزیت هایی که با خرید قفل کلونی ایجاد میشود

با خرید قفل کلونی(قفل کلنگی ) مزیت های زیادی برای شما ایجاد خواهد شد که یکی از این ویژگی ها استحکام بسیار بالای این قفل ها میباشد. این قفل ها به گونه ای طراحی شده اند و همچنین با توجه به کیفیت بالای بدنه و قطعات خود اجازه باز شدن قفل حتی بر اثر برخورد های شدید را پ نخواهند داد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.

این دسته از قفل ها در برابر خوردگی و فرسایش از مقاومت بسیار بالاتری نیز برخوردار هستند و همچنین به راحتی قفل های قدیمی که هیچگونه پوشش و محافظی بر روی خود ندارند باز نخواهند شد. این قفل ها به سختی باز میشوند و همین موضوع ضریب ایمنی آنها در برابر قفل های قدیمی را افزایش داده است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()