سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

قفل شیشه سکوریت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

قفل شیشه سکوریت برای استفاده در انواع شیشه سکوریت مورد استفاده قرار می گیرد. برای افزایش امنیت مکان هایی نظیر مغازه ها و فروشگاه ها و بسیاری دیگر از مکان ها که درب آن ها به سمت خیابان باز می شود و نیاز به امنیت دارند استفاده از قفل شیشه سکوریت بهترین گزینه می باشد. قفل شیشه سکوریت در انواع مختلفی ساخته می شود و شما می توانید بر اساس نیازی که دارید و بر اساس سلیقه تان بهترین نوع قفل شیشه سکوریت را انتخاب نمایید.

هدف از استفاده از قفل شیشه سکوریت ممانعت از ورود سارقین به داخل مغازه و یا محیط هایی که برای آن ها از درب شیشه سکوریت استفاده شده است می باشد که در جنس های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. قفل شیشه سکوریت می تواند از جنس هایی نظیر استیل، آلومینیوم و یا کروم ساخته شود که البته برای افزایش استحکام قفل ها از آهن نیز در ساخت قفل شیشه سکوریت استفاده می شود. نوع طراحی قفل شیشه سکوریت به گونه ای می باشد که دو طرفه است و شیشه در داخل قفل قرار می گیرد و قابلیت قفل کردن ان از هر دو طرف درب وجود دارد.

 قفل شیشه سکوریت

خرید قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت در برندها و در انواع مختلفی وجود دارد و شما می توانید پس از مشاوره با مشاوران فهام در بهترین آن ها را به صورت آنلاین خریداری نمایید. جنس و شکل های قفل شیشه سکوریت متفاوت می باشد و تنوع زیاد در آن ها دست شما را برای انتخاب بهتر باز خواهد گذاشت.

برای اماکنی نظیر اماکن اداری، تجاری، منازل مسکونی و بسیاری دیگر از اماکن انواع شیشه سکوریت مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل ظاهر شیک و زیبایی که دارند بسیار هم مورد استفاده قرار گرفته اند. ولی برای تامین امنیت این درب ها انواع مختلفی از قفل شیشه سکوریت تولید و به بازار عرضه شده اند. برای خرید قفل درب شیشه سکوریت باید بر اساس میزان امنیتی که نیاز دارید یکی از انواع قفل شیشه سکوریت را خریداری نمایید.  

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()