سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

فیش BNC

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در از شرکت هایی است که طی سالها فعالیت خود تنها به رضایت مشتریان خود اندیشیده و برای محقق کردن این امر محصولاتی با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب را به فروش رسانده که در نتیجه جلب رضایت  بیش از بیش مشتریان را در پی داشته است.

اتصال دوربین های مداربسته به دستگاه های ضبط از طریق فیش های BNC‌ امکان پذیر میباشد. انتخاب فیش BNC‌ مناسب باعث جلوگیری از نویز در تصاویر دوربین میشود. فیش BNC در واقع نوعی کانکتور محسوب میگردد که در تجهیزات رادیویی و همچنین دوربین های مداربسته به منظور ایجاد اتصال مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند سیگنال های رادیویی را به خوبی انتقال دهد. البته کیفیت انتقال سیگنال ها بسیار مهم است که این کیفیت انتقال نیز به نوع فیش بستگی دارد و هر چه کیفیت بالاتر و مرغوب تری داشته باشد در نتیجه میتواند اطلاعات را بدون هیچگونه نویزی انتقال دهد.

فیش BNC

ویژگی های فیش BNC

فیش BNC میتواند اتصال بسیار با کیفیتی را ایجاد کند که این اتصال با کیفیت این مزیت را ایجاد کرده تا بتوان از آن برای انتقال داده ها و اطلاعات برای مسافت های طولانی استفاده نمود. همچنین این اتصال با کیفیت باعث شده تا بتوان از آن برای دوربین های مداربسته گران قیمت که نیاز به انتقال اطلاعات در بهترین حالت ممکن را دارند استفاده شود. نصب و اجرای فیش های  BNC‌ از جمله مزیت های آن محسوب میشود و به راحتی میتوان آنرا اجرا نمود. در صورتیکه موفق به یافتن فیش BNC  مناسب و با کیفیت شوید میتوانید مطمئن باشید که هیچ نویزی را ایجاد نخواهد کرد.

بهترین و با کیفیت ترین فیش BNC که هیچ نویزی را ایجاد نخواهد کرد و همچنین قیمت مناسبی دارد را میتوانید هم اکنون از شرکت فهام در خریداری نمایید. امکان خرید فیش BNC از سراسر کشور  و بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی برای شما وجود دارد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()