سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

سیستم اعلام سرقت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فهام در یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فروش و عرضه انواع سیستم اعلام سرقت و همچنین درب  و جک های پارکینگی میباشد که با توجه به سابقه درخشان خود یکی از شرکت های مورد اطمینان  محسوب میشود و میتوانید با اطمینان کامل محصولات مورد نیاز خود را از این مجموعه آنهم با قیمت مناسب خریداری کنید.

امروزه برای اینکه  حفاظت بیشتری از ساختمان ها با کاربری گوناگون صورت گیرد تجهیزات امنیتی زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که در این بین باید به سیستم اعلام سرقت اشاره نمود. سیستم اعلام سرقت یکی از ملزومات امنیتی در جوامع بشری میباشد. آپارتمان های مسکونی و تجاری و ادارات در سازمانها بیش از دیگران به فکر استفاده از سیستم اعلام سرقت هستند. این سیستم تمامی ورودی های ساختمان شامل درب ها و پنجره ها را پوشش میدهد و پس از تشخیص کوچکترین تحریک غیر متعارف در زمان تعطیلی یا سفر از طریق تماس تلفنی و یا پیامک اطلاع رسانی مینماید و با صدا در آمدن آژیر افراد و فرد مزاحم را از محل دور خواهد کرد.

 سیستم اعلام سرقت

اجزای مختلف سیستم اعلام سرقت

یک سیستم اعلام سرقت از اجزای مختلفی برخوردار است که از جمله این اجزا میتوان به دستگاه مرکزی، سنسورهای تشخیص حرکت، بلند گو، باتری و همچنین ریموت کنترل اشاره نمود. عملکرد هر یک از این اجزا باید دقیق و هماهنگ با یکدیگر باشد تا بتواند در کل عملکردی مناسب را از خود نشان دهد. دستگاه مرکزی کنترل و مدیریت تمامی تجهیزات را بر عهده دارد و جزو اصلی ترین قطعات نیز محسوب میگردد. سنسورهای تشخیص حرکت همانطور که از نامشان پیداست وظیفه تشخیص حرکت را بر عهده میگیرند. بلند گوهای به کار رفته در سیستم اعلام سرقت با آژیر کشیدن میتوانند فرد از از ورود هر گونه ورود غیر مجاز مطلع کنند. باتری سیستم نیز میتواند انرژی مورد نیاز برای فعالیت سیستم را در اختیار او قرار دهد. ریموت دستگاه نیز بمنظور فعال و یا غیر فعال کردن سیستم مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین سیستم اعلام سرقت و تجهیزات مناسب برای ایمنی ساختمان را از شرکت فهام در یکی از تخصصی ترین شرکت ها در این زمینه بخواهید. این شرکت از سالها پیش فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدای شروع به کار خود نیز توانسته با کیفیت ترین تجهیزات را آن هم با قیمت مناسب به فروش برساند.

اماکنی که به امنیت بالایی برای حفاظت از اموال و دارایی های خود نیاز دارند و یا همینطور برخی مالکان منازل مسکونی که به دنبال افزایش ضریب ایمنی ساختمان خود هستند از سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر اماکن کمک میگیرند. سیستم اعلام سرقت قادر است تا تمامی مبادی ورودی و همچنین خروجی ها را تحت پوشش قرار دهد و با ورود افراد غیر مجاز این موضوع را به مالک ساختمان اطلاع دهد. دزد گیر اماکن از تجهیزات بسیار کاربردی در کنار دیگر تجهیزات امنیتی میباشد که وجود آن ضروری است و حتی از برخی سیستم های امنیتی میتواند در حفظ امنیت سازه موثر تر واقع شود زیرا به محض ورود فرد اطلاع رسانی را به مالک ساختمان انجام خواهد داد.

کاهش بسیار زیاد احتمال سرقت با نصب سیستم اعلام سرقت

یکی از مزیت هایی که دزدگیر اماکن  نسبت به دیگر سیستم های امنیتی و حفاظتی ایجاد خواهد کرد پیشگیری از سرقت میباشد. سیستم اعلام سرقت به محض ورود سارق و یا فرد غیر مجاز به داخل سازه مالک ساختمان را آگاه خواهد ساخت که این ویژگی در کنار دیگر ویژگی این سیستم یعنی آژیر کشیدن میتواند در پیشگیری از سرقت نقش بسزایی داشته باشد. زمانی که سارق به داخل سازه وارد میشود این سیستم فورا از ورود آن آگاه میشود که در این حین شروع به آژیر کشیدن کرده و همچنین در عین حال مالک را نیز از ورود سارق آگاه خواهد ساخت که این موضوع در پیشگیری از سرقت نقش بسیار زیادی دارد و در اغلب موارد گزارش شده سارق از ادامه کار خود منصرف شده است.

دزدگیر اماکن و اعلام حریق

یکی از مزیت های بزرگ استفاده از سیستم اعلام سرقت در پیشگیری از سرقت میباشد اما مزیت آن تنها به پیشگیری از سرقت مربوط نمیشود. سیستم اعلام سرقت از قابلیت نصب سنسورهای دود برخوردار هستند که این موضوع میتواند در اعلام حریق نیز نقش بسیار مهمی داشته باشد و هر گونه آتش سوزی حتی در ابعاد کوچک را به مالک ساختمان اعلام کند. این ویژگی از جمله ویژگی های بسیار مهم این سیستم است که در کنار اعلام سرقت آنرا به یکی از بهترین سیستم های محافظت از سازه تبدیل کرده است.

دزد گیر اماکن بی سیم

نوعی از سیستم اعلام سرقت وجود دارد که بصورت بی سیم طراحی و تولید شده اند و همیت بی سیم بودن آن باعث شده تا ویژگی ها و مزیت هایی را بوجود آورد. بی سیم بودن دزدگیر باعث شده تا دیگر نیازی به شکافتن دیوار برای سیم کشی و جاسازی سیستم وجود نداشته باشد و در نتیجه ظاهر سازه هیچ تغییری نخواهد کرد. همچنین اجرای سیستم اعلام سرقت بر روی دیوار نیز با سرعت بالاتری پیش خواهد  رفت.

سیستم اعلام سرقت را با ضمانت نامه خریداری کنید

با نگاهی  به سیستم های اعلام سرقت موجود در بازار متوجه خواهید شد که مدل های زیادی از این سیستم وجود دارند که هر یک نیز از قابلیت و و یژگی های خاص خود برخوردار هستند اما این موضوع یعنی گارانتی دستگاه بسیار مهم است و زمانی میتوانید این سیستم را با اطمینان خاطر کامل خریداری کنید که از گارانتی البته گارانتی معتبری نیز برخوردار باشد. گارانتی معتبر این سیستم به شما این امکان را میدهد تا بتوانید در صورت بروز مشکل آنرا برای تعمیر به نمایندگی واگذار نمایید بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه برای تعمیر و یا سرویس آن داشته باشید.

شرکت فهام در  با توجه به اینکه یکی از شرکت های فعال و تخصصی در زمینه فروش تجهیزات  امنیتی و ساختمانی در کشور میباشد توانسته بهترین محصولات و دزدگیر اماکن را از سراسر دنیا و همچنین از میان محصولات ایرانی شناسایی و برای فروش گرد آوری نماید.

یکی از تجهیزاتی که میتواند امینت سازه را تا حد زیادی افزایش دهد دزدگیر اماکن میباشد. اما دزدگیر اماکن چیست؟ در واقع دزدگیر اماکن نوعی دزدگیر و یا بهتر است بگوییم سیستم اعلام وورد غیر مجاز میباشد که میتواند ورود افراد غیر مجاز به داخل سازه را اطلاع رسانی کند. آمارها نشان داده با نصب این دزدگیرها در اماکن  میزان سرقت تا  حد زیادی کاهش یافته است. دزدگیر اماکن  به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشود و از لحاظ کیفیت ساخت، امکانات و همچنین کشور تولید کننده با یکدیگر متفاوت هستند.

انواع دزدگیر اماکن

تا  کنون انواع دزدگیر اماکن تولید و به بازارهای جهاتی راه یافته است که به معرفی آنها خواهیم پرداخت. یکی از رایج ترین و پر کاربرد ترین انواع دزدگیر اماکن که از آن در مکان های تجاری و همچنین مسکونی استفاده بسیار زیادی میشود دزد اماکن سخنگو میباشد که امکان ضبط پیام بصورت صوتی  را فراهم آورده و از قابلیت تماس تلفنی بهره میبرد.

نوعی دزدگیر اماکن وجود دارد که از سیم کارت برای اعلام سرقت و بصورت بی سیم بهره میبرد که به آن دزدگیر اماکن سیم کارتی گفته میشود. این دزدگیر ها در صورتی که امکان استفاده از سیم کارت مقدور نباشد قابلیت اتصال به تلفن ثابت را نیز دارد. این دزدگیرها امکاناتی را نیز از طریق سیستم عامل های آندروید و آی او اس در اختیار کاربر قرار میدهند. یکی از ویژگی های این نوع دزدگیر سیم کارتی قابلیت تعریق زون آن میباشد که به طور مثال میتوان چشم های هر بخش را طراحی نمود.

از نکات بسیار مهمی که برای خرید دزدگیر اماکن باید در نظر داشته باشید و نباید به سادگی از کنار آن بگذرید مدل دزدگیر، مارک لوازم جانبی ، توجه به نصب مکان و همچنین قیمت دزدگیر میباشد. 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()