سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

سیستم آنتن مرکزی دوربین مداربسته

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اگر از خرید تجهیزات و همچنین سیستم آنتن مرکزی دوربین مداربسته بی کیفیت خسته شده اید پیشنهاد میکنیم تا شرکت فهام در را انتخاب نمایید  که از میان برندهای داخلی و خارجی تنها برندهای با کیفیت دنیا را بفروش میرساند و توانسته به نیاز خریدار از سراسر نیز پاسخ گفته و محصولات خود را بنا به سفارش مشتری به تمام شهرها ارسال کند.

سیستم آنتن مرکزی دوربین مداربسته از دست ابزارهایی محسوب میگردد که میتواند اطلاعات مختلف و متعددی را دریافت کرده و این اطلاعات را نیز به چندین گروه ارسال کند. این اطلاعات میتواند هر چیزی باشد که باید به تصاویر ویدئویی، ماهواره ای، اطلاعات داخلی ساختمان ها که شامل عکس و ویدئو ضبط شده از طریق دوربین مدار بسته میباشد اشاره نمود.

مزایای ایجاد شده با استفاده و بکارگیری از سیستم آنتن مرکزی دوربین مداربسته

در صورتیکه از سیستم آنتن مرکزی دوربین مداربسته برای دیدن تصاویر استفاده شود این مزیت بوجود خواهد آمد تا تصاویر ارسال از دوربین ها به صورت یکی از شبکه های تلویزیونی در خواهد آمد. یکی دیگر از مزیت های مهم ایجاد شده با استفاده از سیستم آنتن مرکزی دوربین مداربسته  امکان مشاهده تصاویر و ویدئوها به آسانی و در تمامی طول روز میباشد بدین صورت که تصاویر بر روی صفحه نمایشگر به نمایش در می آیند و  همواره در معرض دید شما قرار خواهند داشت. 

البته در کنار این ویژگی ها باید به یکی از معایب و نقطه ضعف آن نیز اشاره داشته باشیم که آن هم عدم باز پخش تصاویر میباشد و تنها میتوانید بصورت زنده و در همان زمان تصاویر و ویدئوهای ارسال را مشاهده نمایید.

برای خرید و ثبت سفارش سیستم آنتن مرکزی در صورتی که به مشاوره نیاز دارید میتوانید با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید و پس از دریافت اطلاعات کامل بهترین و مناسب ترین سیستم را سفارش دهید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()