سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

سایبان برقی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در صورت نیاز به سایبان برقی  میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

سایبان ها نقش بسیار مهمی در جلوگیری از ورود و نفوذ نور آفتاب به داخل ساختمان را بر عهده دارند و امروزه با توجه به همین ویژگی خود کاربرد بسیار زیادی در مغازه و فروشگاه ها و به طور کلی صنوف مختلف پیدا کرده است. سایبان ها در دو نوع مختلف طراحی و تولید میشوند که یک نوع دستی و نوع دیگر برقی میباشد که نوع دستی سایبان ها دیگر کاربرد چندانی ندارند و امروزه از سایبان برقی استفاده بسیار زیادی میشود. سایبان برقی همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست از برق برای باز و بسته شدن بهره میبرد و جزو ویژگی های آن نیز محسوب میشود. سایبان های قدیمی برای باز و بسته شدن به نیروی انسانی نیاز داشتند اما با ورود سایبان های برقی دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی بدین منظور وجود ندارد. سایبان برقی از یک ریموت کنترل برای باز و بسته شدن برخوردار  است و میتوان به کمک این ریموت به راحتی و از راه دور آنرا باز و بسته کرد. البته میزان باز و بسته شدن سایبان برقی  نیز به دلخواه میتواند تغییر کند. سایبان برقی نه تنها برای جلوگیری از ورود نور بلکه در مناطقی که پر بارش هستند نیز یک گزینه مناسب برای جلوگیری از ورود باران و یا برف به داخل مغازه و فروشگاه محسوب میشوند.

سایبان برقی

برای خرید سایبان برقی به کیفیت آن توجه داشته باشید

سایبان برقی از سایبان های متحرک محسوب میشود و به همین دلیل چندین قطعه در هنگام باز و بسته شدن آن درگیر خواهند شد که همین موضوع اهمیت کیفیت آنرا تا حد زیادی افزایش میدهد. برای خرید سایبان برقی باید به کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید و از میان سایبان هایی که برای فروش موجود هستند باید یکی از با کیفیت ترین برندها را انتخاب نمایید. همچنین برای خرید سایبان برقی نوع پارچه ای که برای ساخت آن به کار رفته است نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. سایبان برقی ها در فضای بیرونی سازه نصب میشوند و به همین دلیل همواره در معرض برخورد نور آفتاب و همچنین باران و برف قرار دارند. در صورتیکه پارچه سایبان برقی از کیفیت پایینی برخوردار باشد در نتیجه در برابر این عوامل از میزان آسیب پذیری بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و با مشکلاتی نظیر پوسیدگی و همچنین رنگ پریدگی مواجه میشود که در نتیجه کارایی و همچنین زیبایی ظاهری خود را از دست میدهد. برای خرید سایبان برقیبهتر است تا اطلاعاتی را از شرکت ها و مراکزی که این دسته از تجهیزات را بفروش میرسانند کسب کرده و بر اساس شرایط و مکانی که قصد استفاده از این سایبان ها را دارید بهترین و با کیفیت ترین سایبان را سفارش دهید.

سایبان برقی

فروش سایبان برقی متناسب با مکان مد نظر شما

سایبان ها در انواع مختفی طراحی و تولید میشوند و باید برای خرید آنها به مکانی که قصد بکارگیری از آنها را دارید توجه داشته باشید. امروزه بسیاری از شرکت ها برای فروش سایبان برقی ابتدا مکانی که قصد بکارگیری از سایبان را دارید جویا میشوند و بر اساس آن بهترین سایبان را به شما پیشنهاد میدهند. فروش سایبان برقی در بسیاری از شرکت ها با ارائه مشاوره انجام میشود که البته باید نیز اینگونه باشد زیرا اغلب مشتریان چندان آشنایی با این نوع سایبان ها ندارند و به اطلاعاتی پیش از خرید نیاز دارند که از اینرو کارشناسان شرکت ها میتوانند بهترین راهنما برای این دسته از خریداران باشند. شرکت فهام در نیز پیش از فروش سایبان برقی امکان ارائه مشاوره با حرفه ای ترین و زبده ترین کارشناسان را فراهم آورده است و به راحتی میتوانید از این شرکت و با کسب اطلاعات کامل بهترین نوع سایبان را انتخاب و خریداری نمایید.

چه عواملی تعیین کننده قیمت سایبان برقی هستند؟

قیمت سایبان برقی متناسب با عوامل گوناگون متغیر میباشد و باید به این موضوع توجه داشته باشید. در قیمت سایبان برقی یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار کیفیت  سایبان است اما تنها کیفیت نیست که بر روی قیمت ها تاثیر گذار است. بر روی قیمت سایبان برقیعوامل دیگری نیز دخیل هستند که باید به اندازه سایبان، نوع سایبان و اجرا و نصب سایبان اشاره نمود. قیمت سایبان برقی در شرکت فهام بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و با انتخاب این مجموعه میتوانید هزینه های خود برای خرید سایبان را تا حد زیادی کاهش دهید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()