سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند کمر شکن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

هدف از اختراع راهبند اتوماتیک جلوگیری از ورود افراد و یا خودروهایی می باشد که اجازه ورود به یک مکان را ندارند و یا برای مدیریت و کنترل تردد می توان از انواع راهبند استفاده کرد. به دلیل اهمیت راهبند برای حفظ امنیت مکان های مورد نظر راهبندها با ویژگی های مشخصی تولید می شوند تا شما بتوانید بر اساس نیاز خود راهبند اتوماتیک را خریداری نمایید.

راهبند اتوماتیک در انواع مختلفی از جمله راهبند میله ای، نرده ای، راهبند اتوماتیک کمرشکن و بسیاری دیگر از انواع راهبند ساخته می شود که باید بر اساس نوع نیاز یکی از آن ها را انتخاب نمایید. شرکت فهام در یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش انواع راهبند اتوماتیک با برندهای معتبر می باشد و شما برای خرید یکی از انواع راهبند اتوماتیک می توانید با کارشناسان مجموعه فهام در تماس بگیرید.

برای استفاده از راهبند میله ای نیاز به داشتن ارتفاعی مناسب برای باز شدن راهبند اتوماتیک است بنابراین هدف از تولید راهبند کمر شکن استفاده از راهبند میله ای در فضایی مسقف می باشد که راهبند اتوماتیک بتواند هنگام باز شدن خم شود و فضای کمتری را برای باز شدن نیاز داشته باشد.

 راهبند کمر شکن

راهبند کمرشکن از راهبندها با طراحی خاص میباشد که میتواند به صورت اتوماتیک عمل کرده و بصورت خودکار باز و بسته شود. راهبند کمرشکن از یک سنسور و چشمی برخوردار است که بوسیله این تجهیزات میتواند عمل باز و بسته کردن بازو را به طور خودکار انجام دهد. راهبند کمرشکن برای مکان هایی مناسب است که از محدودیت ارتفاع برخوردار هستند و امکان نصب راهبندهای دیگری وجود ندارد. راهبند کمرشکن فضای کمی را اشغال میکند و به همین دلیل نیز بیشتر اماکنی که از لحاظ فضا محدود هستند از این نوع راهبند استفاده میکنند. طول خط کش راهبند کمرشکن از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ میلی متر متفاوت است و ارتفاع عمودی این خط کش نیز ۳۰۰۰ تا ۲۲۰۰ میلی متر میباشد. امروزه اماکن زیادی وجود دارند که از این نوع راهبند برای کنترل تردد خودروها و برخی دیگر از تجهیزات استفاده میکنند. همچنین در کلان شهرها که امکان نصب راهبندهای بزرگ وجود ندارد این نوع راهبند میتواند گزینه بسیار خوبی محسوب شود.

خرید راهبند کمر شکن

چنان چه قصد خرید راهبند اتوماتیک کمر شکن را دارید و اطلاعات بیشتری درباره خرید راهبند کمر شکن ندارید می تواید با شرکت فهام در تماس بگیرید و با کارشناسان ما درباره نوع راهبند مورد نیاز خود مشورت نمایید.

برای خرید راهبند کمرشکن بهتر است مشاوره ای را دریافت کرده تا اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار گیرد. راهبند کمرشکن از تجهیزاتی است که شاید در ظاهر چندان پیچیده به نظر نرسد اما از پیچیدگی خاص خود برخوردار است و به همین دلیل باید  هنگام تهیه راهبند به مشخصات فنی آن توجه داشته باشید. خرید راهبند کمرشکن از شرکت فهام در کاملا آگاهانه خواهد بود زیرا این شرکت از یک تیم فروش با تجربه برخوردار است که میتوانند اطلاعات مورد نیاز مشتری را در اختیار او قرار دهند و مناسبترین راهبند اتوماتیک را به او معرفی نمایند. خرید راهبند کمرشکن از شرکت فهام در بسیار مقرون بصرفه خواهد بود زیرا این شرکت قیمت ها را تا حد زیادی مناسب در نظر گرفته است و هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()