سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند نرده ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

راهبندها در انواع مختلفی ساخته می شوند و هدف از تولید آن ها کنترل تردد در مکان های مختلف و ایجاد امنیت بوده است و با اختراع راهبند بسیاری از مشکلات مربوط به کنترل تردد انسان ها و یا خودرو ها رفع شد و از آن جا که راهبند اتوماتیک بسیار مورد استقبال سازمان ها و انواع مجتمع های مسکونی و دیگر مکان هایی که نیازمند امنیت هستند قرار گرفت انواع متنوعی از راهبند ساخته و به بازار عرضه شد. انواع راهبند دارای خصوصیات مختلفی می باشند و میزان قدرت و استحکام آن ها و ابعاد آن ها بر اساس نوع نیاز از یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال برای مکان هایی که امنیتی هستند استفاده از راهبندهایی که دارای امنیت بالایی هستند حائز اهمیت می باشد بنابراین برای تهیه و سفارش راهبند باید بدانید که دقیقاً چه میزانی از امنیت مد نظر شما می باشد. راهبندها در انواع مختلفی تولید می شود و توسط برندهای مختلفی ساخته می شود.

راهبند نرده ای در واقع همان راهبندهای معمولی محسوب میشود و از لحاظ کارایی و عملکرد مشابه با سایر راهبندها میباشد اما شکل ظاهری آن متفاوت میباشد. راهبند نرده ای از لحاظ شکل ظاهری شبیه به نرده میباشد و میتواند حفاظت بیشتری را به عمل آورد. راهبند نرده ای در هر مکانی قابل استفاده است اما در برخی اماکن  کاربرد بیشتری دارد. از جمله اماکنی که از راهبند  نرده ای بهره میبرند میتوان به زمین های کشاورزی، باغات، زمین های زراعی و برخی از مجتمع های مسکونی اشاره نمود. راهبند نرده ای به دلیل اینکه از بازویی شبیه به نرده برخوردار است در نتیجه مانع بزرگتری محسوب میشود و میتواند حفاظت بیشتری را به عمل آورد. راهبند نرده ای از یک بازو با ابعاد مختلف برخوردار است که ابعاد این بازو میتواند بر اساس نیاز مشتری و همچنین ابعاد فضا متفاوت باشد. راهبند نرده ای را میتوانید از شرکت فهام در یکی از عرضه کنندگان مطرح انواع راهبند در کشور تهیه نمایید.

راهبند نرده ای

خرید راهبند نرده ای

یکی از انواع راهبند، راهبند نرده ای نام دارد که برندهایی مانند موتورلاین اقدام به تولید راهبند نرده ای برحسب نیاز کاربران کرده اند. راهبند نرده ای دارای سنسور تشخیص مانع برای جلوگیری از برخورد با مانع می باشد و همچنین راهبند نرده ای می تواند دارای باطری پشتیبان در زمان قطع برق باشد. دیگر انواع سنسور در راهبند نرده ای می تواند میزان امنیت را افزایش دهد برای مثال با استفاده از سنسور تشخیص چهره و یا تشخیص پلاک خودرو می تواند امنیت راهبند را تا حد زیادی افزایش دهد. چنان چه در زمینه خرید راهبند نرده ای نیاز به اطلاعاتی داشته باشید می توانید با شماره های درج شده در سایت برای دریافت بیشتر اطلاعات درباره انواع راهبند اتوماتیک تماس بگیرید و پس از این که تصمیم به خرید یکی از انواع راهبند گرفتید می توانید درخواست خود را ثبت نمایید.

برای خرید راهبند نرده ای باید در نظر داشته باشید که آیا راهبند از قطعات با کیفیتی برخوردار است یا خیر. راهبندها از قطعات مکانیکی زیادی برخوردار هستند که استحکام و دوام هر یک بسیار مهم میباشد. دلیل خرابی و سرویس های مکرر راهبند نرده ای بی کیفیت بودن قطعات آن میباشد. قطعات با کیفیت راهبند نرده ای آنرا از سرویس و تعمیر دوره ای بی نیاز خواهد کرد. برای خرید راهبند نرده ای به این موضوع توجه داشته باشید که باید ابعاد راهبند را بر اساس فضای موجود انتخاب کنید. راهبند اتوماتیک و بخصوص بازوی آن باید به راحتی در فضای موجود جای گیرد و مزاحمتی را بوجود نیاورد. البته در فضاهای باز چندان ابعاد بازو در خرید راهبند نرده ای تاثیرگذار نمیباشد اما فضاهایی که از لحاظ عرض و ارتفاع محدودیت هایی دارند باید راه بند در ابعاد مناسب نصب شود. شرکت فهام در از شرکت هایی است که انواع راهبند نرده ای را متناسب با فضا و همچنین نیاز مشتری تولید و بفروش میرساند.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()