سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند ریلی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

راهبند وظیفه کنترل تردد افراد و یا وسایل نقلیه را در بسیاری از مکان ها از مجتمع های مسکونی گرفته تا سازمان های امنیتی را بر عهده دارد. با استفاده از راهبند می توانید امنیت یک سازمان و یا مجتمع را تامین نمایید که این بزرگ ترین دلیل برای استفاده از راهبند می باشد. راهبند ها دارای انواع مختلف و دارای خصوصیات ویژه ای از جمله قدرت موتور و اندازه بوم و بسیاری دیگر از خصوصیات می باشد. به راهبند اتوماتیک می توان به روش های مختلفی از جمله ریموت کنترل، آنتن برد بلند و کارتخوان و یا بسیاری از روش ها دستور باز یا بسته شدن داد که بر حسب نوع نیاز و شناسایی خصوصیات راهبند ها می توانید یکی از انواع  راهبند را خریداری نمایید.

راهبند ریلی یکی از انواع راهبند می باشد که به دلیل استقبال زیادی که از آن ها شد برندهای مختلفی اقدام به تولید این نوع از راهبند بر حسب نوع نیاز کاربران نموده اند. راهبند ریلی در توان و اندازه های متنوعی تولید می شود و شما می توانید بر حسب نوع نیاز و متراژی که در اختیار دارید یکی از انواع راهبند ریلی را خریداری نمایید. راهبند ریلی دارای توانایی تشخیص موانع بوده و در صورتی که در برابر آن جسمی قرار بگیرد به شکل اتوماتیک راهبند باز شده و مانع از برخورد راهبند با اشیا و یا انسان می شود. از دیگر مزایای راهبند ریلی می توان به نصب آسان این نوع از راهبند اتوماتیک در محل مورد نظر شما اشاره نمود. یکی از نمایندگان فروش راهبند ریلی در ایران شرکت فهام در است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و متخصصین ما  در این شرکت که سال هاست در این زمینه فعالیت دارند از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را برای خرید راهبند ریلی دریافت نمایید.

راهبند ریلی

کاربرد راهبند ریلی

از جمله تجهیزاتی که میتواند در امنیت ساختمان نقش موثری را ایفا کند راهبند ریلی میباشد. راهبند ریلی از دسته تجهیزاتی است که در ساختمان های پر تردد و بزرگ  برای کنترل ورود و خروج خودروها مورد استفاده قرار میگیرد. راهبند ریلی در انواع مختلفی تولید میشود و امکانات زیادی برای آنها در نظر گرفته شده است که این امکانات میتوانند امنیت به مراتب بیشتری را ایجاد کنند. راهبند ریلی میتواند از برخی لحاظ با دیگر راهبندها متفاوت باشد. راهبندهای ریلی از لحاظ بوم، موتور، آنتن و دیگر امکانات با یکدیگر متفاوت هستند و برای خرید آنها باید به نوع کاربری ساختمان و ار این دست موارد توجه نمود. راهبند ریلی که در حال حاضر تولید میشوند از لحاظ ظاهری نسبت به راهبند هایی که در ابتدا تولید میشدند در جایگاه بالاتری قرار دارند و زیباتر میباشند که این موضوع یک ویژگی برای آن محسوب میشود. راهبند ریلی به نوعی  یکی از تجهیزات کاملا ضروری در مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری پر رفت و آمد محسوب میشوند و بدون استفاده از آن امکان کنترل تردد وجود نخواهد داشت. هیچ یک از تجهیزاتی که برای کنترل تردد در ساختمان ها تا کنون ابداع شده اند نمیتوانند جایگزین خوبی برای راه بند باشند.

خرید راهبند ریلی

در خرید راهبند ریلی توجه به کیفیت آن به طور جد توصیه میشود زیرا ریل بند مدام در طول روز استفاده میشود که همین موضوع میتواند منجر به خرابی آن شود. اما اگر در خرید راهبند ریلی دقت بخرج داده و  راهبند اتوماتیک با کیفیت را خریداری کنید به مراتب بسیار دیرتر خراب خواهد شد.  همانطور که در بالا به آن اشاره شد راهبند ریلی در انواع مختلفی تولید میشود که این راهبندها از لحاظ امکانات نیز با یکدیگر متفاوت هستند. برای خرید راهبند نسبت به نیاز خود عمل کرده و راهبند مناسب را سفارش دهید. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات میتوانید با شرکت فهام در  تماس حاصل کرده تا اطلاعات لازم را  در اختیار شما قرار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()