سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند حصاری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

راهبند ها در انواع گوناگونی تولید و بفروش میرسند که هر یک بر اساس شرایط و همچنین مکان مورد نظر کاربرد خاص خود را دارند. یکی از انواع راهبند اتوماتیک که تقریبا در بسیاری از مراکز مورد استفاده قرار میگیرد راهبند حصاری است. دلیل نامگذاری راهبند حصاری نیز شباهت بسیار زیاد آن به حصار های محافظ میباشد. راهبند حصاری از لحاظ عملکرد مشابه راهبند های میله ای است و تنها تفاوت آن مربوط به شکل ظاهری آن میشود و البته این موضوع نیز نباید فراموش شود که ساختار راهبند حصاری و شکل ظاهری آن باعث شده تا بتواند محافظت بیشتری به عمل آورد. باز و بسته شدن راهبند حصاری توسط ریموت کنترل آن انجام میشود و نگهبان و یا هر فردی که وظیفه کنترل آنرا بر عهده دارد میتواند باز و بسته شدن آنرا  به آسانی و توسط ریموت بر عهده بگیرد.

راه بند فنسی

راهبند فنسی

راهبند فنسی به عنوان راهبند اتوماتیک در دو نوع مختلف تولید و بفروش میرسد که یک نوع آن راهبند فنسی الکترومکانیک و دیگری راهبند فنسی هیدرولیک میباشد. راهبند فنسی الکترومکانیک از یک موتور الکتریکی بهره میبرد که میتواند وظیفه باز و بسته کردن راهبند را بر عهده بگیرد. اما راهبند فنسی هیدرولیک بر خلاف راهبند الکترومکانیک از نیروی روغن درون سیلندر برای باز و بسته کردن کمک میگیرد. راهبند فنسی هیدرولیک به دلیل هزینه نگهداری پایین از راهبندهای محبوب و پرکاربرد محسوب میشود.

خرید راهبند حصاری

برای خرید راهنمای حصاری مانند هر راهبند دیگری باید بر روی کیفیت آن توجه داشته باشید زیرا راهبندهای با کیفیت میتوانند هزینه نگهداری و تعمیر را تا حد زیادی کاهش دهند. برای خرید راهبند بهتر است ابتدا مشاوره ای را دریافت کرده و سپس خرید خود را با کسب اطلاعات کامل انجام دهید.  اگر برای خرید راهبند حصاری نیاز به مشاوره دارید هم اکنون میتوانید با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()