سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند ستونی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

راهبند ستونی  یکی دیگر از انواع راهبند ها می باشد که به صورت اتوماتیک میتوان از آن برای کنترل عبور و مرور خودرو ها استفاده نمود. راهبند ستونی از بدنه ی استیل به همراه چراغ های هشدار دهنده بهره مند می باشد و از آنها تا ارتفاع 1200 میلیمتر می توان استفاده نمود. راهبند ستونی به صورت آب دیده می باشد و میتواند در برابر صدمات و یا ضربه هایی که به آن وارد می شود مقاومت نماید این مدل راهبند اتوماتیک از یک مرکز کنترلگر هوشمند و دقیق استفاده مینماید. این مدل راهبند بیشتر در مناطق نظامی مورد استفاده قرار میگیرد ولی استفاده از آنها در مناطق تجاری و اداری و حتی مسکونی مانعی ندارد.

راهبند ستونی از انواع راهبندهای مدرن محسوب میشود که از عملکردی متفاوت با دیگر راهبندها از جمله راهبند میله ای برخوردار است. درست است که راهبند ستونی برای مسدود کردن مسیر خودروها مورد استفاده قرار میگیرد اما نحوه باز و بسته شدن آن متفاوت است و از پایین به بالا و از بالا به پایین باز و همچنین بسته میشود. هر یک از ستون های این نوع راهبند به صورت همزمان باز و بسته میشوند و در حالت بسته هیچگونه فضایی را اشغال نمیکنند و یکی از بزرگترین مریت های آن به شمار میرود. نصب راهبند ستونی در داخل زمین انجام میشود و یک سیستم هیدرولیک محرک وظیفه باز و بسته کردن آنرا بر عهده دارد.

راهبند ستونی

راهبند ستونی نسبت به سفارش مشتری در ابعاد  مختلفی تولید میشود و ضخامت ورقی که برای ساخت آن به کار میرود نیز بسته به سفارش مشتری متفاوت خواهد بود. راهبند ستونی در تمامی مراکز اداری، تجاری، مسکونی و حتی نظامی مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان گفت کاربرد آن از برخی راهبندها به دلیل مزایا و ویژگی هایی که دارد بیشتر میباشد. راهبند ستونی از لحاظ استحکام نیز در جایگاه بالاتری قرار میگیرد و میتواند در برابر ضرباتی که ممکن است بر اثر برخورد خودرو به وجود آید مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. راهبند ستونی تنها نقش هشداردهنده را ندارد و در صورت تخطی خودرو میتواند از عبور آن جلوگیری کند.

خرید راهبند ستونی

در هنگام خرید راهبند ستونی دو گزینه پیش روی خود خواهید داشت که یکی راهبند ستونی هیدرولیک و دیگری راهبند ستونی الکترومکانیک است. راهبند ستونی هیدرولیک از میزان فروش بالاتری برخوردار است و دلیل آن نیز هزینه تعمیر و نگهداری به مراتب پایین تر آن میباشد. برای خرید راهبند ستونی میتوانید با یک تماس سفارش خود را پس از دریافت اطلاعات و کسب مشاوره از کارشناسان شرکت فهام در ثبت نمایید.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()