سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند میله ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از وسایلی که در بیشتر مکان ها و فضا ها با آن برخورد کرده ایم راهبند میله ای می باشد. این وسیله بیشتر برای کنترل عبور و مرور خودرو ها استفاده میشود. در بخش هایی مانند پارکینگ های عمومی، عوارضی ها ، برخی مکان های عمومی، مکان های حساس و امنیتی و ... میتوان شاهد به کار بردن راهبند میله ای برای کنترل عبور و مرور خودرو ها باشیم. راهبند میله ای از یک میله ی معمولا فلزی و یا پلاستیکی تشکیل شده است که با وسایل خاصی به یک موتور بالا برنده وصل میشود و شخص انسانی پس از تایید خودرو با زدن یک دکمه دستور بالا رفتن میله ی راه بند را می دهد و خودرو می تواند عبور نماید.

راهبند میله ای

راهبند میله ای از معروفترین و رایج ترین نوع راهبند اتوماتیک محسوب میشود که در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی بزرگ که تردد خودرو در آنها زیاد میباشد مورد استفاده قرار میگیرد. راهبند میله ای همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست از یک میله بر روی خود برخوردار است و این میله به کمک بدنه و قسمت اصلی دستگاه باز و بسته میشود. راهبند میله ای از اجزای مختلفی تشکیل شده است که از جمله این اجزا میتوان به بدنه راهبند، میله راهبند، سیستم محرک، فنر تعادل و همچنین مرکز کنترل اشاره نمود. راهبند میله ای در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید میشود که هر یک از انها را باید متناسب با فضا انتخاب و استفاده نمود. راهبند میله ای تنها به منظور جلوگیری از عبور و مرور خودرو مورد استفاده قرار میگیرد و نقش هشدار دهنده را بر عهده دارد. این نوع راهبند اتوماتیک نمیتواند در برابر ضربه احتمالی که ممکن است به آن وارد شود مقاومتی را از خود نشان دهد به همین دلیل اپراتوری که وظیفه باز و بسته کردن آنرا بر عهده دارد باید به این موضوع واقف باشد که در صورت برخوردر خودرو با راهبند متوجه خسارت زیادی خواهد شد.

خرید راهبند میله ای

برای خرید راهبند میله ای باید به ظرفیت تردد آن توجه داشته باشید. اگر قصد دارید تا راهبند میله ای را در مکانی نصب کنید که تعداد زیادی خودرو از آنجا تردد میکنند باید از راهبند با ظرفیت تردد بالا استفاده کنید. راهبند میله ای با ظرفیت تردد پایین نمیتواند مقاومت خوبی را از خود نشان دهد و  خرابی های پی در پی را به همراه خواهد داشت. متراژ بوم از نکات خرید راهبند میله ای میباشد. باید نسبت به مکان مورد نظر از راهبند اتوماتیک با بوم مناسب استفاده کنید. ابعاد بوم راهبند باید به گونه ای باشد که بتواند به خوبی باز و بسته شود وبا محدودیتی از این لحاظ مواجه نباشد. خرید راهبند میله ای را میتوانید از نوع نیم ست و یا تمام ست انجام دهید. تفاوت راهبند میله ای نیم ست و تمام ست در امکانات آنها میباشد. امکانات راهبند میله ای تمام ست از نوع نیم ست بیشتر میباشد.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()