سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند توسک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

راهبند توسک از راهبندهایی است که ساخت کشور اتریش میباشد و از جمله راهبندهای معتبر و با کیفیت محسوب میشود. راهبند توسک در مدل های مختلفی تولید میشود که هر یک از این راهبندها از یک سری ویژگی ها و امکانات برخوردار هستند. راهبند توسک از قطعات بسیار محکم و با دوامی تشکیل شده است که میتوانند خرابی و فرسایش قطعات را تا حد زیادی کند کند. راهبند توسک قادر است تا بخش بازوی  راهبند اتوماتیک را برای بارها باز و بسته کند بدون آنکه بخش مکانیکی بالا و پایین آورنده راهبند آسیب ببیند. راهبند توسک را میتوان جزو راهبندهایی دانست که میتواند دوام و عمر طولانی داشته باشد زیرا تمامی قطعات به کار رفته در ساخت آن از دوام بالایی برخوردار هستند.

راهبند توسک

  راهبند توسک به گونه ای طراحی و ساخته شده است که در طول روز میتوان برای بارها از آن استفاده نمود بدون آنکه خراب شده و قطعات آن از کار بیفتند. راهبند توسک در تمامی ساختمان ها با کاربری مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد و امروزه از آن در ساختمان های مسکونی، سازه های غیر مسکونی مانند ادارات، پاساژ ها، مجتمع های تجاری و کلیه مراکز پر رفت و آمد استفاده میشود. اما نکته ای مهمی که در رابطه با راهبند توسک باید به آن اشاره کنیم پشتیبانی بسیار خوب از قطعات آن میباشد. قطعات راهبند توسک به راحتی در کشور ما یافت میشوند و در صورتیکه به قطعه یدکی نیاز داشته باشید در یافتن و خریداری کردن آن مشکلی نخواهید داشت.

خرید راهبند توسک

برای خرید راهبند توسک توجه داشته باشید که چه مدل راهبندی را خریداری میکنید زیرا مدل های متعددی از  راهبند اتوماتیک وجود دارند که هر یک برای فضایی خاص مناسب میباشد. راهبند توسک باید کاملا با فضای موجود تناسب برقرار کند و بازوی آن به راحتی و بدون آنکه مشکلی داشته باشد باز و بسته شود. برای خرید راهبند توسک از شرکت و یا فروشگاه بخواهید تا گارانتی و ضمانت نامه راهبند را به شما ارائه دهد. ضمانت نامه و گارانتی میتواند در مواقعی که راهبند با مشکل مواجه شده است بهترین گزینه برای تعمیر آن محسوب شود. شرکت فهام در راهبند توسک را با قیمت مناسب و با ضمانت نامه معتبر به فروش میرساند.

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()