سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

راهبند اتوماتیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :
 راهبند وسیله ای است که امکان کنترل تردد را برای انسان یا وسیله نقلیه بوجود می آورد که می تواند نیازی به نیروی انسانی نداشته باشد. راهبند اتوماتیک به دو صورت افقی یا عمودی وجود دارد که در یک ارتفاع مشخص از زمین وصل می شود یا داخل زمین به صورت مخفی نصب می شود.  راهبند اتوماتیک برای مجتمع های مسکونی، مکان های امنیتی و بسیاری دیگر از مکان ها مناسب می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. راهبند اتوماتیک علاوه بر اینکه از لحاظ افقی و عمودی تقسیم می شوند از نظر نوع موتور و سیستم داخلی نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

 

راهبندها از نظر سیستم داخلی به دودسته الکترومکانیکی و هیدرولیکی تقسیم می شوند. در نوع الکترومکانیکی، راهبند بوسیله چرخ دنده کار می کند در صورتی که در نوع هیدرولیکی از هیدروپمپ و شیرهای روغن وپمپ روغن جهت باز و بسته شدن استفاده می شود. مزیت راهبند اتوماتیک هیدرولیکی بر الکترو مکانیکی این است که به علت عدم استفاده از چرخ دنده، هنگام برخورد با مانع خسارت کمتری به مانع وارد می کند و همچنین تعداد تردد در این نوع راهبند اتوماتیک نامحدود می باشد که از خصوصیات بسیار خوب این نوع راهبند می باشد ولی هزینه تعمیر و نگهداری بالایی دارد و همچنین در مواقع سرما با مشکل مواجه می شود.

انتخاب راهبند اتوماتیک بر اساس میزان امنیت مورد نیاز، عرض ورودی و تعداد رفت آمد صورت می پذیرد. راهبندهای اتوماتیک با توجه به نوع استفاده، به راهبند بازویی، ستونی، بلوکر، نیزه ای، کشویی و نفررو و ... قابل تقسیم هستند.

راهبند اتوماتیک بازویی به دو دسته بازویی و بازو شکسته تقسیم می شوند که مناسب برای مکان های پر تردد مثل پارکینگ های عمومی می باشد و هم نصب ساده ای دارد و هم از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و عمر بالایی نیز دارد. راهبند بازو شکسته برای مکان های مسقف قابل استفاده می باشد. 

 راهبند اتومااتیک

استفاده از راهبند ستونی هم برای مکان های با امنیت بالا بسیار مناسب می باشد که در داخل زمین نصب می شوند و هنگام نیاز از زمین خارج می شوند. این راهبند اتوماتیک ستونی قدرت و ضربه پذیری بالایی دارد. راهبند بلوکر صد در صد در برابر خودرو مقاومت نشان می دهد و حتی قابلیت انهدام انواع خودرو را دارد و برای مکان هایی که احتیاج به امنیت بسیار بالا می باشد بسیار کاربردی می باشد. راهبند نیزه ای نیز برای مکان هایی که احتیاج به امنیت بالایی دارند استفاده می شود و با عث منهدم شدن لاستیک خودرو می شود. راهبند اتوماتیک نفررو هم نیز برای کنترل تردد افراد به انواع مکان ها استفاده می شود. 

راهبند اتوماتیک

10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()