سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کیفیت
کالا برای:

دوربین مداربسته دام

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در برای اینکه بتواند سراسر کشور را برای فروش محصولات و همچنین دوربین مداربسته دام تحت پوشش در آورد اقدام به ارسال محصولات به سراسر کشور آن هم بصورت غیر حضوری نموده و در حال حاضر مشتریان این شرکت نه تنها از شهر تهران بلکه تمامی شهرها و نقاط دوردست کشور هستند.

یکی از انواع دوربین های مداربسته که کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده است دوربین مداربسته دام میباشد که نامگذاری آن بر اساس شکل ظاهری و ساختار آن انجام شده است. دام یک کلمه انگلیسی و به معنای گنبد است و به دلیل اینکه شکل ظاهری این دوربین گنبدی شکل است، دام نامگذاری شده است. دوربین مداربسته دام مانند دیگر دوربین های مداربسته برای تصویربرداری به لنزهای مخصوصی تجهیز شده است که این لنزها خود به دو نوع مختلف تقسیم بندی میشوند که یک نوع لنز ثابت و دیگری لنز وریفوکال میباشد. دوربین هایی که از لنزهای ثابتی برخوردار هستند در ساخت خود از لنز ۲.۸ میلی متر یا ۳.۶ درجه بهره میبرند و دوربین های وریفوکال نیز ۳-۹ میلی متری یا ۲.۸-۱۲ میلیمتری هستند.

 دوربین مداربسته دام

کاربرد  دوربین های دام

دوربین مداربسته دام به طور کلی کاربردی غیر صنعتی دارد که دلیل آن هم به بدنه این دوربین ها باز میگردد. بدنه دوربین مداربسته دام مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی بد ندارد و به همین دلیل در محیط های خشن صنعتی به خصوص در فضای باز امکان استفاده از آنها وجود ندارد و در صورت استفاده نیز آسیب خواهند دید. کاربرد دوربین مداربسته دام در فضاهای مسقف اداری و تجاری بسیار زیاد است و کمتر دیده شده که در فضای باز و شرایط بد آب و هوایی استفاده شود. کیفیت دوربین های مداربسته دام به صورت شبکه، آنالوگ و AHD‌ میباشد و هیچ محدودیتی نیز در کیفیت تصویر ندارند.

دوربین مداربسته دام و قابلیت دید در شب آنها

یکی از قابلیت هایی که در دوربین های مداربسته دام وجود دارد دید در شب آنها میباشد و جالب است بدانید که این قابلیت تفاوت قیمت چندانی را برای آنها ایجاد نمیکند. برد دید در شب دوربین های مداربسته دام ۲۰ الی ۳۰ متر میباشد. در صورتیکه به دوربین های دید در شب با برد زیادی نیاز دارید پیشنهاد میشود تا از دوربین بولت استفاده شود و یا یک پروژکتور مادون قرمز در کنار دوربین مدار بسته بکار رود.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()