سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستگیره دیجیتال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در از شرکت های بسیار معتبر و سر شناس در زمینه فروش تجهیزات و محصولات مرتبط با امنیت سازه از جمله دستگیره دیجیتال میباشد که با توجه به سیاست کاری خود یعنی مشتری مداری همواره محصولاتی با کیفیت و در بهترین برندهای دنیا را بفروش میرساند.

با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات ساختمانی و بخصوص تجهیزاتی که با امنیت سازه رابطه مستقیمی دارند دستخوش تغییرات زیادی شدند و شاهد ورود بسیاری از تجهیزات بروز شده و مدرن در صنعت ساختمان سازی هستیم. در این بین حتی دستگیره ها نیز با تحولات بسیار زیادی همراه بوده اند و میتوانند امنیت بیشتری را برای سازه بوجود آورند. دستگیره دیجیتال از دسته دستگیره هایی است که بر خلاف دستگیره های قدیمی میتواند امنیت بیشتری را برای درب ورود واحد ها و یا حتی درب ورودی ساختمان بوجود آورد. دستگیره دیجیتال از دستگیره های هوشمند میباشد که دیگر بصورت مکانیکی نیازی به فشردن اهرم آن و باز کردن درب ندارد و بصورت کاملا دیجیتالی و هوشمند میتواند عملیات باز کردن درب را انجام دهد. این دستگیره ها دیگر نیازی به کلید برای باز کردن ندارند که این خود یک مزیت محسوب میشود.

دستگیره دیجیتال

امنیت سازه را با دستگیره دیجیتال افزایش دهید

با خرید دستگیره دیجیتال امنیت سازه به حد چشمگیری افزایش خواهد یافت و دلایل زیادی وجود دارند که میتوانند باعث افزایش امنیت سازه شوند. .این دستگیره ها برای اینکه درب را باز کنند نیاز به یک کد دارند و بدون این کد ها به هیچ وجه نمیتوان قفل درب را باز نمود که این خود میتواند یک مزیت محسوب شده  و سارق را قانع سازد تا از ورود به ساختمانی که به این گونه دستگیره تجهیز شده خودداری کند زیرا این قفل ها به راحتی و یا حتی به هیچ وجه باز نخواهند شد که در نتیجه سارق نیز به دلیل مشکلات زیاد باز کردن آنها از ورود به ساختمان اجتناب خواهد کرد.

دستگیره دیجیتال همانطور که گفته شد نیاز به کلید ندارد در صورتی که دستگیره های قدیمی با کلید درب را باز میکردند که همین موضوع فرصت را برای ورود سارق با کلید کپی شده از روی نسخه اصلی فراهم میساخت. این دستگیره ها تنها با کد و یا اثر انگشت باز میشوند که امکان ورود با کلید کپی شده را به صفر میرسانند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()