سبد خرید 0
>> >>
جستجو در دستگاه کنترل تردد
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستگاه کنترل تردد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

امروزه حفظ حریم شخصی و امنیت مکان های حساس و شخصی  به یکی از مسائل مهم هر سازمان و شرکتی تبدیل شده است با توجه به اینکه استفاده از نیروی انسانی برای کنترل تردد با محدودیت هایی مواجه است به همین دلیل انسان به فکر استفاده از دستگاه هایی افتاد که با دقت بالا میتواند عبور و مرور افراد را تحت کنترل داشته باشد. دستگاه کنترل تردد یکی از این دستگاه ها می باشد که میتوان از آن برای کنترل رفت و آمد افراد استفاده نمود. از قابلیت های این دستگاه میتوان به استفاده از آن در هر مکانی که نیازمند کنترل عبور و مرور باشد استفاده کرد این دستگاه ها با توجه به نوع کارایی که از آنها انتظار می رود به انواع مختلفی تقسیم می شوند که از جمله آنها می توان به اکسس کنترل که برای صدور مجوز برای افراد مجاز به کار میرود ، دستگاه حضور و غیاب برای ثبت زمان ورود و خروج کارمندان یک شرکت به کار می رود و دستگاه کنترل تردد خودرویی  برای نظم بخشیدن به عبور و مرور خودرو ها به کار برده میشود.

چنانچه قصد خرید دستگاه کنترل تردد های مورد نیاز خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که تا انتها همراه فهام در باشید تا در زمینه ی ویژگی ها و کاربرد های اینگونه دستگاه ها بیشتر به شما توضیح دهیم.

تعداد زیادی از فروشگاه ها و شرکت های فعال در کشور وجود دارند که نسبت به فروش انواع درب های اتوماتیک و اکسس کنترل فعالیت میکنند اما شرکت فهام در به دلیل اینکه جزو شرکت های معتبر در این زمینه محسوب میشود توانسته اعتبار بیشتری در میان خریداران پیدا کرده و فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

دستگاه اکسس کنترل از جمله دستگاه های مدرن و پیشرفته ای است که در بسیاری از مراکز از جمله مراکز امنیتی مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند این قابلیت و مزیت را بوجود آورد تا بتوان پی برد که چه تعداد افراد و در چه زمانی به مکان مد نظر دسترسی داشته اند.   این موضوع شاید برای برخی از مراکز اداری و تجاری چندان مهم نباشد اما بسیاری از مراکز اداری و تجاری وجود دارند که به دلیل حساسیت و اهمیت زیادی که دارند باید از اکسس کنترل به منظور کنترل رفت و آمد برخوردار باشند تا امنیت آنها حفظ شود.

اکسس کنترل

 دستگاه اکسس کنترل میتواند دسترسی به اماکن مختلف را با محدودیت هایی مواجه کند و تنها افرادی که برای دستگاه تعریف شده اند و یا رمز دستگاه را در اختیار دارند بتوانند به مکان مورد نظر وارد شوند.  دستگاه اکسس کنترل موجود در شرکت فهام در از کیفیت بالایی برخوردار است که با توجه به این کیفیت بالا امکان خرابی و یا با مشکل مواجه شدن آن به حداقل میرسد.

دستگاه اکسس کنترل با قابلیت رمز و کارت

یکی از ویژگی های دستگاه اکسس کنترل در قابلیت رمز و یا کارت آن میباشد که هر یک از این قابلیت ها را با توجه به نیاز خود میتوانید فعال کنید. قابلیت رمز دستگاه اکسس کنترل به شما اجازه میدهد تا با وارد کردن رمز به راحتی بتوانید به مکان مورد نظر وارد شوید و همچنین قابلیت کارت آن نیز به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید با استفاده از کارت به مکان مورد نظر دسترسی داشته باشید.

 دستگاه حضور و غیاب

اگر شما نیز از آن دسته از مدیران و دقیق و منضبط هستید به شما استفاده از دستگاه حضور و غیاب را پیشنهاد میکنیم این دستگاه با ثبت دقیق زمان و ورود و خروج کارمندان می تواند به شما در ثبت مرخصی ، اضافه کاری و احیانا کسری کار کارمندان به شما اطلاعات دقیقی ارائه دهد. از ویژگی های این دستگاه میتوان به هماهنگی آن با سیستم های حقوق و دستمزد اشاره نمود. این دستگاه با دارا بودن حافظه ای با گنجایش نامحدود اطلاعات میتواند حجم عظیمی از ورود و خروج ها را ثبت نماید. در صورتی که مایلید میتوانید بر روی این دستگاه، روز های غیر کاری خود را نیز تعریف نمایید. 

اکسس کنترل

در صورتی که  می خواهید در ساختمان شما امنیت بالایی حاکم باشد به شما پیشنهاد میکنیم تا از اکسس کنترل ها استفاده نمایید با این کار از ورود افراد غریبه به داخل ساختمان و بخش های مختلف آن جلوگیری به عمل می آید و تنها افرادی که کد تعریف شده دارند می توانند وارد شوند.    

دستگاه کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد خودرویی

اگر مایلید تا در پارکینگ مجموعه خود از دستگاه کنترل تردد استفاده کنید به شما استفاده از یکی از انواع پلاک خوان و یا تگ خوان را پیشنهاد میکنیم. این دستگاه ها سیستم پلاک خوان با استفاده از دوربین و اتصال به سرور با مشاهده و مطابقت دادن پلاک خودرو با دیتابیس خود اقدام به باز کردن درب ورودی پارکینگ می نماید برای استفاده از این دستگاه حتما باید به یاد داشته باشید که پلاک خودرو ها باید عاری از هرگونه اخلال و پوشش باشند تا دستگاه به خوبی به فعالیت خود ادامه دهد، همچنین استفاده از این امکانات هزینه ی بالایی را برای مجموعه به همراه خواهد داشت.

در نوع تگ خوان یک برچسب کد گذاری شده بر روی شیشه ی خودرو چسبانده میشود و دوربین مخصوص با مشاهده این برچسب و مطابقت دادن آن اقدام به باز کردن درب می کند. ساده بودن کارکرد و هزینه ی کمتر این دستگاه از جمله برتری های آن نسبت به نوع پلاک خوان می باشد.

اما برای کنترل ورود خروج نیروی انسانی راه های دیگری نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود.

دستگاه کنترل تردد کارت خوان

این دستگاه با در اختیار قرار دادن یک کارت مشخص برای هر فرد اجازه دسترسی فرد به بخش های مشخص را به وی می دهد و شخص با استفاده از کارت می تواند به بخش های تعیین شده ورود و خروج نماید. 

دستگاه کنترل تردد تشخیص اثر انگشت

در این دستگاه اثر انگشت هر فرد مجوز ورود و خروج فرد به محلی خاص را تعریف میکند. برای اینکار کافی است تا فرد انگشت خود را بر روی سنسور نوری ضد خشی که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است قرار داده تا اثر انگشت وی شناسایی شود. مزیتی که این دستگاه در برابر دستگاه های کارتی دارد این است که در هزینه ی خرید و ثبت کارت صرفه جویی می شود و امنیت بالاتری را تامین میکنند.  

دستگاه کنترل تردد کدینگ

این دستگاه به نوبه ای کار می کند که برای هر فرد کد خاصی در نظر گرفته میشود و شخص با زدن کد مجوز ورود و خروج به محل را دریافت می کند.

دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره

یکی از پیشرفته ترین نوع دستگاه های کنترل تردد استفاده از دستگاه های کنترل تردد تشخیص چهره است این دستگاه با قابلیت ثبت و تطبیق چهره افراد میتواند مجوز ورود و خروج افراد را صادر نماید.

دستگاه های چند جانبه ای نیز تولید میشوند که همزمان میتوانند ویژگی چند دستگاه کنترلی را داشته باشند این دستگاه ها می توانند شامل قابلیت کارتخوان، تشخیص چهره و اثر انگشت باشند و برای ایجاد امنیت بالاتر از همه آنها برای دادن مجوز به شخص یا اشخاص استفاده نمود.

در صورتی که مایل به خرید و نصب هر کدام از دستگاه های کنترل تردد هستید به شما پیشنهاد میکنیم پس از بررسی محصولات قرار داده شده بر روی سایت با تلفن پشتیبانی قرار داده شده بر روی سایت تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره نسبت به قطعی کردن سفارش خود اقدام نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()