سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دزدگیر بتا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در  از بهترین و معتبر ترین شرکت هایی است که کلیه محصولات ساختماتی از قبیل محصولاتی امنیتی و دزدگیر بتا را  بفروش میرساند و توانسته با  شناسایی و گرد آوری محصولات با برندهای معتبر رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب نماید.

حفاظت کامل از اماکن با تجهیزات معمولی امکان پذیر نیست و نمی توان انتظار داشت با یک قفل ساده حفاظت خوبی نیز از اماکن شود.از این رو تجهیزات زیادی برای حفاظت کامل از اماکن ابداع شده اند که یکی از بهترین این تجهیزات دزدگیر بتا میباشد. دزدگیر بتا از جمله دزدگیر هایی است که میتواند ورود افراد غیر مجاز به داخل سازه را به مالک ساختمان و کاربر اطلاع دهد و ضریب امنیت ساختمان را تا حد زیادی افزایش میدهد. دزدگیر بتا از دزدگیرهای اماکن با برندی معتبر میباشد که از قابلیت سیم کارتی نیز برخوردار است و بصورت بی سیم میتواند ورود افراد غیر مجاز را اطلاع رسانی کند. این دزدگیر نه تنها با سیم کارت میتواند اطلاع رسانی را انجام دهد بلکه به تلفن شهری نیز متصل میشود که با برقراری ارتباط با کاربر به خوبی تمام وضعت دستگاه را به کاربر اطلاع داده و منتقل میکند.

دزدگیر بتا

انواع دزدگیر بتا

دزدگیر بتا در انواع مختلفی تولید می شود و شما می توانید بر اساس نوع استفاده و کاربردی که نیاز دارید و مکانی که می خواهید در آن جا از دزدگیر بتا استفاده نمایید بهترین نوع  دزدگیر بتا را خریداری نمایید. برای خرید بهترین دزدگیر می توانید از مشاوره کارشناسان مجرب فهام در با استفاده از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید تا بتوانید از بهترین راهنمایی ها برای خرید دزدگیر بتا بهره بگیرید.  این دزدگیر از دزدگیرهای چینی محسوب می شود که دارای کیفیت بالایی می باشدو می توانید با خیالی آسوده این محصول را برای افزایش امنیت فضای مورد نظر خود خریداری نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()