سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

درب اتوماتیک ریلی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در صورتی که درب پارکینگ شما به صورتی است که از یک لنگه استفاده مینماید برای الکتریکی کردن آن باید از درب اتوماتیک ریلی استفاده نمایید. طریقه کارکردن با درب اتوماتیک به این صورت است که درب به صورت افقی به سمت راست را چپ کشیده میشود و ورودی را به صورت کامل باز میکند این مدل درب ها برای پارکینگ هایی استفاده میشود که به تمام فضای ورودی درب نیاز داشته باشند و یا ممکن است به دلیل وزن بالای درب و یا مدل ورودی پارکینگ امکان استفاده از سایر مدل های درب اتوماتیک میسر نباشد.

درب اتوماتیک ریلی پارکینگی

درب اتوماتیک ریلی این قابلیت را دارد تا در پارکینگ های مسقف و یا باز مورد استفاده قرار گیرند و دلیل این امر نیز کم صدا بودن این مدل از درب اتوماتیک می باشد. استفاده از درب اتوماتیک ریلی پارکینگ بیشتر در کارخانه ها و انبار ها و مراکز صنعتی رواج داشته و در بخش های مسکونی کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.

شاید بتوان از ایرادات اینگونه درب ها به سرعت پایین آن و نیاز داشتن به فضایی به اندازه کل درب در پشت دیوار برای باز شدن درب اشاره نمود با توجه به مدل ورودی پارکنیگ موتور در بالا یا پایین درب بسته میشود و درب را به وسیله ی زنجیر و ریلی که درب بر روی آن قرار گرفته است باز و بسته میکند.

در صورتی که به این مدل درب اتوماتیک نیازمند هستید به شما پیشنهاد میکنیم پس از دیدن محصولات مختلف موجود بر روی سایت با شماره های قرار گرفته در انتهای سایت پس از دریافت مشاوره در این زمینه نسبت به خرید درب اتوماتیک ریلی مد نظر خود اقدام نمایید.

یکی از انواع درب هایی که فضای بسیار کمی را در هنگام باز و بسته شدن اشغال میکند درب اتوماتیک ریلی است. درب اتوماتیک ریلی همانطور که از نامش نیز پیداست بر روی یک ریل و به سمت چپ یا راست که بستگی به شرایط ساختمان دارد حرکت میکند. 

درب اتوماتیک ریلی

البته نکته ای که در خصوص نصب درب اتوماتیک ریلی وجود دارد این است که درب باید فضای مناسب را برای باز شدن از طرفین در اختیار داشته باشد. بطور مثال در ساختمان های مسکونی امکان نصب درب اتوماتیک ریلی تنها زمانی مقدور خواهد بود که عرض ساختمان فضای کافی و لازم برای باز شدن درب را فراهم کند. درب اتوماتیک ریلی حد اقل نویز و آلودگی صوتی را ایجاد میکند زیرا بر خلاف دیگر درب ها که دو لنگه دارند و به هنگام بسته شدن بر روی هم مینشینند از یک لنگه برخوردار بوده که آن هم به آرامی بسته میشود. فضای زیادی که درب اتوماتیک ریلی برای عبور و مرور ایجاد میکند این مزیت را به وجود آورده تا اجسام با ابعاد بزرگ را به راحتی بتوان از این این درب ها عبور داد. عدم استفاده از نیروی انسانی برای باز و بسته کردن درب نیز از جمله ویژگی بسیار حائز اهمیت و مثال زدنی آن به شمار میرود.

خرید درب اتوماتیک ریلی

برای خرید درب اتوماتیک ریلی باید نکاتی را در نظر داشته باشید که به برخی از مهمترین آنها در ادامه اشاره خواهیم کرد. برای خرید درب پارکینگ ریلی به مواردی همچون: چند بار در روز از درب استفاده میکنید؟ چه میزان فضا برای درب نیاز دارید؟ طول درب چقدر است؟ موادی که در ساخت درب به کار رفته اند از چه موادی هستند؟ توجه داشته باشید. برای اینکه پاسخی برای تمامی این سوالات دریافت کنید و در نتیجه انتخاب مناسبتری داشته باشید بهتر است تا با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید.

درب اتوماتیک ریلی

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()