سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

درب اتوماتیک لولایی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 

اگر شما هم به دنبال الکتریکی کردن درب پارکینگ منزل و یا مجتمع مسکونی خود هستید قطعا با نام هایی مانند درب اتوماتیک لولایی برخورد داشته اید. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که درب اتوماتیک لولایی پارکینگ چیست و به چه کاری می آید؟

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ

درب اتوماتیک لولایی برای درب هایی مناسب است که به صورت معمولی با استفاده از دو لولا به طرفین باز می شود اینگونه درب ها با توجه به وزن هر لنگه ی درب نوع خاصی از جک و موتور برای آنها مورد استفاده قرار میگیرد. درب اتوماتیک لولایی به طور معمول از دو جک، جعبه فرمان ، موتور، چراغ هشدار ، آنتن و دو ریموت فابریک ساخته می شود و نصاب با استفاده از آموزش هایی که دیده است به محل شما آمده و درب مربوطه را برای شما اتوماتیک می نماید و پس از آن کافیست با فشردن یک دکمه درب پارکینگ منزل خود را باز و یا بسته نمایید. درب اتوماتیک لولایی با توجه به اینکه از چه مدل جک و از چه موتوری بر روی آن استفاده شود متغیر بوده و قیمت نهایی آن پس از بررسی درب پارکینگ به شما گفته خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید تا درب پارکینگ شما به صورت حرفه ای اتوماتیک شود با شماره های ذکر شده در سایت تماس گرفته تا تیمی حرفه ای به محل شما اعزام شده و اقدامات لازم برای اتوماتیک شدن درب پارکینگ شما انجام شود.

درب اتوماتیک پارکینگ لولایی

درب اتوماتیک لولایی از انواع درب های اتوماتیک محسوب میشود که باز و بسته کردن درب های آنرا دو بازوی مکانیکی بر عهده دارند. درب اتوماتیک پارکینگ لولایی از مرسوم ترین نوع درب درساختمان های مسکونی، اداری و تجاری محسوب میگردد که قادر است تا فضای بزرگی  را برای عبور وسایل بزرگ نسبت به دیگر انواع درب ها فراهم کند. درب اتوماتیک لولایی بر اساس شرایط سازه و همچنین تقاضای کارفرما به صورت یک و دو لنگه تولید میشود که رایج ترین نوع آن درب اتوماتیک لولایی دو لنگه میباشد. بر روی هر یک از لنگه های درب اتوماتیک لولایی بک جک بازویی نصب میشود که میتوانند درب را با بصورت همزمان باز کرده و ببندند. درب اتوماتیک لولایی باز و بسته شدن درب ها را تسهیل کرده و صدای بسیار کمی را نیز از خود تولید میکند که همین موضوع میزان نویز و آلودگی صوتی که ممکن است با هر بار باز و بسته کردن درب ایجاد شودرا به حد اقل خود میرساند. از ویژگی های درب اتوماتیک لولایی باید به صرفه جویی در زمان و انرژی که برای باز و بسته کردن درب صرف میشود اشاره نمود. برای باز و بسته کردن این درب ها دیگر نیازی نیست تا بصورت دستی عمل نمود که این کار در راحت تر بسته شدن درب و همچنین صرف انرژی کمتر موثر است.

خرید درب اتوماتیک لولایی

برای خرید درب اتوماتیک پارکینگ لولایی به تک و دو لنگه بودن آن توجه داشته باشید. درب اتوماتیک لولایی باید متناسب با فضا و شرایط ساختمان از نوع تک و یا دو لنگه انتخاب شود. البته انتخاب درب اتوماتیک لولایی تک و یا دو لنگه متناسب با  شرایط ساختمان به تجربه و تخصص نیاز دارد که بدین منظور بهتر است تا با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل کرده تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار داده و انتخاب آگاهانه ای داشته باشید. تعداد تردد روزانه نیز میتواند در خرید درب اتوماتیک لولایی تاثیر گذار باشد که در این رابطه نیز کارشناسان شرکت فهام در مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد. به یاد داشته باشید هر چه تعداد تردد بیشتر باشد باید به همان نسبت از درب هایی با کیفیت تر و مقاوم تر استفاده نمود.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()