سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در فعالیت خود را از سالها پیش آغاز نمود و در حال حاضر توانسته محصولات بسیار با کیفیت و با قیمت مناسبی را بفروش برساند که یکی از این محصولات موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ میباشد که از کیفیتی بالا و در عین حال قیمتی بسیار مناسب برخوردار است و همین موضوع نیز باعث شده تا رضایت مشتریان این شرکت به خوبی جلب شده و هر روز نیز به تعداد متقاضیان خرید از این فروشگاه افزوده شود.

موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ

موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ یکی از  قطعات بسیار مهم و اصلی درب های ریلی میباشد که میتواند امکان باز و بسته شدن درب را به راحتی فراهم کند. کیفیت موتور درب ریلی اتوماتیک از اهمیت زیادی برخوردار است و  در صورتیکه از کیفیت بالایی برخوردار باشد در نتیجه میتواند عمر و دوامی طولانی تر داشته باشد و همچنین عملکرد بسیار خوبی را نیز از خود نشان دهد.  موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ بیشترین فشار را در هنگام باز و بسته کردن درب متحمل میشود  که این موضوع به طور طبیعی میتواند بر کیفیت آن تاثیر مستقیمی بخصوص در صورتیکه به طور مکرر از آن استفاده کنید داشته باشد. موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ را باید از میان موتورهایی خریداری کنید که از کیفیت قطعات بسیار خوبی برخوردار باشد و بتواند در استفاده طولانی مدت دوام و عملکرد خوبی را از خود نشان دهد.

قیمت موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ

موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ در برندها و مدل های مختلفی بفروش میرسند که همین موضوع باعث شده تا انتخاب یک موتور که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار باشد کمی دشوار شده و خریدار در هنگام خرید آن سر در گم شود.  یکی از عوامل سر در گم کننده مشتریان قیمت موتور میباشد. قیمت موتور درب ریلی اتوماتیک پارکینگ بر اساس نوع موتور متفاوت است و همچنین  از یک قیمت مشخص و ثابتی نیز برخوردار نیست که به همین دلیل باید فروشگاه معتبر را برای خرید موتور انتخاب نمایید.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()