سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

چشمی درب اتوماتیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در انواع چشمی درب اتوماتیک با کیفیت و عملکرد فوق العاده بالا را آن هم با قیمت مناسب بفروش میرساند و  میتوانید با انتخاب این شرکت  علاوه بر خرید محصولاتی با کیفیت هزینه های خود را نیز تا حد زیادی کاهش دهید.

درب های اتوماتیک یکی از پر کاربرد ترین درب ها در سازه های بزرگ اداری و تجاری و همچنین مجتمع های مسکونی میباشند که میتوانند امکان باز و بسته کردن درب را به راحتی و دون دخالت نیروی انسانی فراهم آورند. این درب ها بصورت کاملا خودکار عمل کرده و همین خودکار عمل کردن درب نیز مزیت های زیادی را برای آن بوجود آورده است. از اصلی ترین قطعات به کار رفته بر روی این درب ها چشمی درب اتوماتیک میباشد که این چشمی درب را قادر میسازد تا با مشاهده افراد در روبروی درب بصورت اتوماتیک باز و بسته شود. چشمی درب اتوماتیک در انواع مختلفی تولید میشود که  البته باید متناسب با درب نوع مناسبی از این چشمی ها را خریداری کنید.

حساسیت چشمی درب اتوماتیک بسیار مهم است

یکی از ویژگی هایی که یک چشمی درب اتوماتیک باید از آن برخوردار باشد حساسیت آن است. اما منظور از حساسیت چشمی درب اتوماتیک چیست؟ همانطور که گفته شد چشمی درب اتوماتیک زمانی فرمان باز و بسته کردن درب را صادر خواهد کرد که فرد در مقابل درب و چسمی قرار داشته باشد که این موضوع اهمیت حساسیت چشمی را دو چندان میکند. در این هنگام هر چه حساسیت و دقت چشمی بیشتر باشد در نتیجه سریع تر میتواند درب را باز و بسته کند.

حتما بارها متوجه شده اید که برخی از درب ها به سرعت عکس العمل نشان داده و باز میشوند اما برخی دیگر واکنش مناسبی را از خود از نشان نمیدهند و بسیار دیر عمل میکنند. درب هایی که سرعت مناسبی در باز و بسته شدن دارند از چشمی درب اتوماتیک حساسی برخوردار هستند که میتواند به سرعت درب را باز کرده و یا ببندد و در مقابل نیز درب هایی که عملکرد مناسبی ندارند از چشمی درب اتوماتیک خوب و حساسی برخوردار نیستند.

برای خرید بهترین چشمی درب اتوماتیک آن هم با مناسب ترین قیمت پیشنهاد میکنیم تا اول از هر چیز با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()