سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

ریموت درب پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب های اتوماتیک پارکینگ از هر لحاظ کار باز و بسته شدن درب را راحت کرده اند. این درب ها از یک ریموت یا همان کنترل از راه دور برخوردار هستند که به راحتی و با فشردن دکمه تعبیه شده بر روی آن  میتوان عملیات باز کردن و یا بستن درب را انجام داد. ریموت درب پارکینگ برای تمامی درب های پارکینگ یکسان نیست و هر دربی برای خود یک کنترلر مجزا دارد.  فرکانس و همچنین نوع کد دهی هر ریموت با یکدیگر متفاوت است و همین موضوع امنیت این نوع درب ها را افزایش داده است. هیچ ریموت درب پارکینگ را نمیتوانید بیابید که با یکدیگر سازگار باشند.  

ریموت درب پارکینگ

ریموت درب پارکینگ با کیفیت

ریموت درب پارکینگ با کیفیت همان ریموت فابریک است. البته در صورتیکه ریموت فابریک با مشکل مواجه شد حتما نیازی به تهیه ریموت اورجینال نیست و میتوانید ریموت کمکی با کیفیت بالا را تهیه کنید. ریموت درب پارکینگ با کیفیت میتواند عملکرد بسیار خوبی مشابه با نوع اورجینال داشته باشد. ریموت درب پارکینگ با کیفیت را به راحتی نمیتوانید بیابید زیرا بیشتر فروشندگان تنها نوع بی کیفیت و طرح اصل را بفروش میرسانند که در مدت زمان کوتاهی دچار مشکل میشود.

خرید ریموت درب پارکینگ

ریموت درب پارکینگ را باید متناسب با مدل درب خریداری کنید. برای خرید ریموت درب پارکینگ باید در نظر داشته باشید که نمیتوانید هر نوع ریموتی را که هیچگونه تناسبی با سیستم درب پارکینگ شما ندارد خریداری کنید. برای خرید ریموت درب پارکینگ باید به یاد داشته باشید که قیمت آن منصفانه باشد زیرا ریموت های موجود در بازار را هیچ سازمانی قیمت گذاری نمیکند و بصورت آزاد  عرضه میشوند.

فروش اینترنتی ریموت درب پارکینگ

فروش اینترنتی ریموت درب پارکینگ کار را برای خریدار بسیار راحت کرده است و امروزه افرادی که با این روش فروش خرید خود را انجام میدهند به خوبی از مزیت های آن آگاه هستند. فروش اینترنتی ریموت درب پارکینگ با آگاهی کامل از اینکه ریموت مناسب با درب میباشد انجام میشود زیرا اطلاعات هر محصول به خوبی در زیر محصول درج شده است و پس از مشاهده آن خرید صورت میگیرد. شرکت فهام در امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان فراهم کرده است و در صورت نیاز به ریموت درب پارکینگ میتوانید از وب سایت این شرکت سفارش دهید.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()