سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

جک پارکینگی CAME

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در از شرکت های بسیار بزرگ و مطرح در زمینه فروش انواع درب های اتوماتیک و جک پارکینگی کامه CAME در کشور ما میباشد که به دلیل سیاست کاری بسیار مناسبی که در پیش گرفته است مانند اتخاذ قیمت های مناسب برای محصولات خود و همچنین عرضه محصولاتی با کیفیت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

باز و بسته شدن اتوماتیک درب های پارکینگی به لطف جک هایی است که در این درب ها مورد استفاده قرار گرفته و میتوانند باز و بسته کردن درب را به صورت خودکار انجام دهند. یکی از انواع جک های وارداتی که به کشور ما راه یافته و با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد توانسته فروش بالایی را به خود اختصاص دهد جک پارکینگی کامه CAME میباشد که از ویژگی های زیادی برخوردار است و در کشور ایتالیا تولید و به سراسر جهان عرضه میشود. به طور کلی جک های پارکینگی ساخت کشور ایتالیا از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند که جک پارکینگی CAME نیز این بین از کیفیت و عملکردی مثال زدنی برخوردار است.

 جک پارکینگ کامه

جک کامه CAME پارکینگی یکی از بی صداترین جک های پارکینگی

یکی از ویژگی هایی که هر جک پارکنیگی باید از آن برخوردار باشد صدای کم ایجاد شده از جک میباشد. جک های پارکینیگی پر سر و صدا چندن برای استفاده در ساختمان های مسکونی مناسب نیستند و میتوانند مزاحمت هایی را برای ساکنین بخصوص واحد هایی که فاصله زیادی با پارکینگ ندارند بوجود آورند. جک پارکینگی CAME با توجه به سر و صدای بسیار کمی که در هنگام باز و بسته شدن ایجاد میکند یکی از بی سر و صدا ترین جک های پارکینگی است که میتوانید انتخاب و خریداری نمایید. همچنین قطعات بسیار با کیفیت به کار رفته در ساخت این جک باعث شده تا نیازی به تعمیر جک در کوتاه مدت نداشته باشید و تا مدت زمان طولانی به خوبی دوام بیاورد.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()