سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

جک درب اتوماتیک توسک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام عرضه کننده انواع جک های درب اتوماتیک و همچنین جک درب اتوماتیک توسک میباشد و برای اینکه بتواند محصولات خود را به سراسر کشور بفروش برساند اقدام به عرضه این محصول و دیگر محصولات خود به سراسر کشور و آن هم به صورت غیر حضوری نموده است که مشتری دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه و یا شرکت برای خرید جک درب نخواهد داشت.

بیشتر جک های درب های اتوماتیکی که در حال حاضر در کشور ما بفروش میرسند وارداتی هستند و از دیگر کشور ها به کشور ما وارد میشوند که یکی از این جک ها که ساخت کشور اتریش نیز میباشد جک درب اتوماتیک tousek است که از کیفیت و کارایی بسیار خوبی برخوردار بوده و همچنین مناسب برای هر لنگه ۳۵۰ کیلویی  با عرض ۳ متر است. دو عامل وجود دارند که در انتخاب جک های درب های اتوماتیکی تاثیر زیادی دارند که یک عامل عمر و دوام جک میباشد. هر چه دوام جک بیشتر باشد دیرتر نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. جک های با کیفیت دیرتر نیاز به تعمیر و سرویس پیدا میکنند و به همین دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

جک درب اتوماتیک توسک tousek

عملکرد خوب جک درب اتوماتیک توسک tousek از عوامل مهم در فروش آن محسوب میگردد

در کنار کیفیت جک های درب های اتومات عملکرد آن نیز مورد توجه زیادی قرار دارد و خریدار همواره به دنبال جک هایی است که بتواند درب را در بهترین حالت ممکن و با سرعت بالا باز و بسته کند. یکی از مزیت های مهمی که با عملکرد خوب جک درب اتوماتیک tousek بوجود می آید صدای کم تولید شده از جک میباشد. صدای کم تولید شده از جک ها بسیار مهم است . جک ها شاید در اوایل صدای کمی داشته باشند اما بعدها به سر و صدا می افتند ولی جک درب اتومات توسک اینگونه نیست و به سر و صدا نخواهد افتاد.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()