سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

جک پارکینگ BFT

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

جک پارکینگ از قطعات اصلی درب های اتوماتیک پارکینگی محسوب میشوند. جک پارکینگ برای درب های تک و همچنین دو لنگه مناسب میباشد و میتواند درب را در صورتی که از سوی ریموت کنترل فرمان دریافت کند باز و یا بسته کند. جک پارکینگ در برندهای زیادی تولید میشود که یکی از معتبرترین این برندها که از سابقه طولانی برخورد ار است جک پارکینگ BFT میباشد. جک پارکینگ BFT از ۳۵ سال سابقه درخشان برخوردار است و در کشور ما نیز بعنوان یک جک پارکینگی معتبر به حساب می آید. جک پارکینگ BFT از ویژگی های زیادی برخوردار است. جک پارکینگ BFT از خصوصیاتی همچون سیستم هوشمند در برخورد با مانع، تردد نا محدود، ریموت با کد متغیر نا محدود، متریال های بسیار مرغوب و با کیفیت و عدم نیاز به سرویس در کوتاه مدت برخوردار است.

جک پارکینگ BFT

جک پارکینگ BFT با کیفیت

با کیفیت بودن جک پارکینگ بسیار مهم است و جک هایی که کیفیت چندان مناسبی ندارند در مدت زمان کوتاهی خراب میشوند. جک پارکینگ BFT در دو نوع با کیفیت و بی کیفیت تولید میشوند که نوع با کیفیت آن میتواند دوام و عمر بیشتری داشته باشد. تمامی جک های پارکینگ BFT که در بازار و فروشگاه عرضه میشوند با کیفیت نیستند و به همین دلیل است که بسیاری از خریداران به خرابی زود هنگام این نوع جک معترض هستند. جک پارکینگ BFT با کیفیت همان نوع اورجینال و اصلی این محصول است که کمیاب نیز هست. جک پارکینگ BFT با کیفیت را از شرکت فهام بر یکی از معتبرترین شرکت های فعال در این زمینه بخواهید.

خرید جک پارکینگ BFT

خرید جک پارکینگ BFT بصورت اینترنتی نیز از شرکت فهام بر  امکان پذیر میباشد و این نوع روش خرید با استقبال زیادی نیز مواجه شده است. خرید جک پارکینگ BFT به صورت اینترنتی بخصوص برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات از محصول هستند بسیار مناسب میباشد زیرا دریافت اطلاعات بصورت حضوری و تلفنی بسیار مشکل است. خرید جک پارکینگ BFT بصورت اینترنتی این امکان را ایجاد میکند که در فرصت مناسب اطلاعات محصول را مشاهده کرده و سپس خرید آگاهانه ای را انجام دهید.

فروش جک پارکینگ BFT

فروش جک پارکینگ BFT با مناسبترین قیمت در شرکت فهام بر در حال انجام است. قیمت گذاری برای فروش جک پارکینگ BFT توسط شرکت فهام بر بر خلاف سایر شرکت ها و فروشندگان بر اساس احترام به حقوق مشتری و مصرف کننده صورت میگیرد که از همین رو رضایت مشتریان این شرکت جلب شده است.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()