سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
عملکرد
اجزای درب اتوماتیک
کالا برای:

درب اتوماتیک پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در حال حاضر استفاده از درب اتوماتیک بسیار رواج یافته است. درب اتوماتیک پارکینگ یکی از انواع درب اتوماتیک می باشد که به علت سهولت در استفاده بسیار مورد استفاده ساختمان ها و سازمان ها و شرکت ها قرار گرفته است. قبلاً برای قرار دادن ماشین در پارکینگ نیاز به پیاده و سوار شدن از ماشین بود ولی با حضور  جک برقی پارکینگ فقط با زدن یک دکمه ریموت، درب به راحتی باز می شود و نیازی به پیاده شدن از ماشین نمی باشد. بعد از عبور ماشین از درب نیز جک برقی پارکینگ بسته می شود و به این ترتیب در زمان بسیار صرفه جویی می شود.

مشخصات درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ بسیار مقاوم بوده و در برابر سارقان از امنیت بالایی برخوردار هستند چون باز و بسته کردن این درب ها اصلاً به سادگی امکان پذیر نمی باشد.

درب اتوماتیک پارکینگ و  جک برقی پارکینگ در انواع مختلفی تولید شده است که با توجه به نیاز ساختمان و با مراجعه به شرکت های سازنده و واردکننده این درب ها و یا سایت شان و مقایسه کردن درب ها و استفاده از راهنمایی های آن ها می توانید یکی از آن انواع مناسب را انتخاب کنید.

انواع جک برقی پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلف تولید و عرضه شده اند که از جمله آن ها می توان به درب اتوماتیک ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیرسقفی و درب اتوماتیک زیر سطحی و بسیاری دیگر از انواع درب اتوماتیک پارکینگ نام برد که با توجه به نیاز هر شخص یا سازمان می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. یکی از انواع این درب ها که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است درب اتوماتیک لولایی پارکینگ می باشد. علت این محبوبیت، باز و بسته شدن این درب ها هم سمت داخل و هم به سمت خارج می باشد. این نوع درب ها جزء درب های سنگین محسوب می شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ

نوع دیگری از درب اتوماتیک پارکینگ درب لولایی می باشدکه در دو مدل 24 ولت و 220 ولت موجود می باشد. مدل 24 ولت آن برای ورود و خروج بالا و درب های سبک تر قابل استفاده می باشد و220 ولت آن برای درب های سنگین که تردد بالایی ندارند استفاده می شوند.

بهبود عملکرد درب اتوماتیک پارکینگ

جک برقی پارکینگ برای افزایش طول عمر و بهبود کارایی نیازمند نگهداری می باشد بنابر این در هر باری که از جک برقی پارکینگ استفاده می کنید به حرکت و صدای باز و بسته شدنش گوش کنید تاصدای اضافی از آن به گوش تان نرسد.  جک برقی پارکینگ به علت استفاده زیاد در طول سال احتمالاً به تدریج پیچ و مهره شان شل می شود بنابراین سعی کنید هر از چند گاهی آن ها را محکم کنید. یکی از دلایلی که باعث می شود طول عمر این درب ها کم شود این است که درب اتوماتیک پارکینگ متعادل و بالانس نباشند و درنتیجه این امر باعث می شود که بازکننده درب اتوماتیک پارکینگ از فشار بیشتری برای باز کردن درب استفاده کند و در نتیجه طول عمر درب پارکینگ اتوماتیک کاهش پیدا کند. یکی از کارهای دیگری که می توانید انجام دهید تا درب اتوماتیک عمر بیشتری داشته باشد روغن کاری قسمت های متحرک درب می باشد که زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. در این درب ها کابل ها وظیفه بازو بسته کردن را برعهده دارند بنابراین در صورت خرابی به هیچ عنوان با آن ها کاری نداشته باشید و آن را بدست متخصصین و تعمیر کاران بسپارید زیرا این کابل ها بسیار قدرتمند هستند که حتی می توانند اعضای بدن را قطع کنند و حتی باعث مرگ شوند. در صورتی که درب اتوماتیک پارکینگ دچار آسیب و شکستگی شد باید تعویض شود تا مانع از ورود باد و باران به داخل پارکینگ شوید.

در یک نوع از درب اتوماتیک پارکینگ که به سمت بالا باز می شود از دو مکانیزم برای ایمنی در نظر گرفته شده است. یکی استفاده از مکانیزم مکانیکی و دیگری فتوسل. برای تست کردن حالت مکانیکی مانعی زیر درب قرار دهید اگر درب اتوماتیک پارکینگ با برخورد با مانع به بالا بازگشت ،مکانیزم مکانیکی درست عمل می کند. برای تست مکانیزم فتوسل، هنگام بسته شدن درب، پای تان را زیر درب اتوماتیک پارکینگ قرار دهید و اگر درب به بالا بازگشت، این مکانیزم هم درست کار می کند در غیر اینصورت باید آن را به دست تعمیرکاران بسپارید. همچنین نظافت ریل های  جک برقی پارکینگ را در نظر داشته باشید که تمیز باشند و اگر قسمتی از درب زنگ زد به تعمیر آن اقدام کنید.

درباره درب اتوماتیک پارکینگ بیشتر بدانید

شرکت فهام در که یکی از شرکت های معتبر تولید و اجرای انواع درب اتوماتیک پارکینگ در کشور است مفتخر است آمادگی خود را برای ساخت و اجرای درب های پارکینگی به شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی و همچنین منازل و مجتمع های مسکونی اعلام دارد و تا کنون نیز پروژه های زیادی را به انجام رسانده است.

مجتمع های مسکونی و غیر مسکونی زیادی در کشور ما وجود دارند که حجم رفت و آمد خودرو در آنها بسیار زیاد است و همین موضوع نیز باعث شده تا باز و بسته کردن درب پارکینک به یک مشکل تبدیل شود. اما امروزه و با تولید و اجرای درب اتوماتیک پارکنیک این مشکل به طور کامل رفع شده است و دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب پارکینگ بصورت دستی وجود نخواهد داشت. درب اتوماتیک پارکینگ با یک ریموت به راحتی باز و بسته میشود که این موضوع در زمان و همچنین انرژی انسانی صرفه جویی زیادی به عمل خواهد آورد. درب اتوماتیک پارکینگ با نام هایی همچون جک برقی و جک پارکینگ نیز شناخته و بفروش میرسد و از مهمترین و اصلی ترین اجزای درب های اتوماتیک محسوب میشوند. 

درب اتوماتیک پارکینگ از بهترین درب ها برای حفظ امنیت سازه

درب های اتوماتیک پارکینگ در حفظ امنیت سازه تاثیری زیادی دارند زیرا این درب ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند که این موضوع  می تواند بر روی ورود و خروج خودروها کنترل بیشتری داشته باشد. درب های پارکینگی که به صورت دستی و عادی باز و بسته می شوند احتمال ورود اشخاص ناشناس به دلیل باز ماندن درب بر اثر خطای انسانی را افزایش میدهند اما درب های اتوماتیک اینگونه نیستند و به طور خودکار بعد از باز شدن بسته میشوند که این موضوع امکان ورود افراد ناشناس را به طور کامل به صفر میرساند.

امروزه باز و بسته کردن درب های پارکینگ بسیار آسان تر از گذشته شده است و دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی بدین منظور وجود ندارد.  جک برقی پارکینگ از تجهیزاتی است که کمک میکند تا بدون اینکه نیازی به دخالت انسان وجود داشته باشد درب باز و بسته شده و همچنین امنیت ساختمان نیز تا حد زیادی تامین شود. جک برقی پارکینگ به دو دلیل میتواند در تامین امنیت ساختمان و خودروهای داخل پارکینگ نقش داشته باشد. یک دلیل که باعث شده تا جک های برقی پارکنیگ بتوانند امنیت سازه را فراهم کنند باز و بسته شدن خودکار و اتوماتیک درب میباشد. درب هایی که بصورت دستی باز و بسته میشوند ممکن است به دلیل خطای انسانی باز بماند و همین این موضوع اجازه  ورود به سارقین به داخل پارکنیگ و حتی منازل را میدهد. اما جک های برقی پارکینگ به دلیل اینکه بصورت اتوماتیک باز و بسته میشوند و انسان در باز و بسته شدن آنها دخالت ندارد میتوانند با باز کردن و همچنین بستن بموقع درب از ورود سارقین جلوگیری بعمل آورند. جک های برقی پارکینگ با ریموت کنترل باز و بسته میشوند و از قفل های فیزیکی که با کلید باز  و بسته میشوند کمک نمیگیرند. همین موضوع یعنی باز و بسته شدن با ریموت کنترل امکان باز کردن قفل توسط سارق را به صفر رسانده اند و تنها در صورتی باز و بسته خواهند شد که اجازه از طرف فرد صادر شود. جک های برقی پارکینگ در حفظ آرامش ساختمان نیز تاثیرگذار هستند زیرا درب ها را بسیار آرام و بدون آنکه کوبیده شوند باز و بسته میکنند.  اگر قرار بر  باز و بسته شدن درب توسط انسان باشد احتمال کوبیده شدن درب ها نیز وجود خواهد داشت.

جک برقی پارکینگ

خرید و فروش انواع جک برقی پارکینگ

خرید و فروش انواع جک برقی پارکینگ یکی از فعالیت های تخصصی است که توسط شرکت فهام در انجام میشود. این شرکت در خرید و فروش انواع جک برقی پارکینگ سابقه طولانی دارد و جزو شرکت هایی است که بهترین قیمت ها را برای محصولات خود که این محصولات از بهترین برندهای روز دنیا هستند در نظر گرفته است. شرکت فهام در با بررسی برندهای گوناگون در سراسر دنیا همواره بهترین ها را برای فروش به مشتری عرضه میکند که دوام و عمر طولانی را به همراه خواهند داشت.

جک برقی پارکینگ

جک درب پارکینگ ارزان

جک درب پارکینگ ارزان برای ساختمان هایی که میزان رفت و آمد در آنها بسیار زیاد است و امکان خراب شدن جک های پارکینگی در مدت زمان کوتاه وجود دارد بسیار مناسب میباشد. البته جک درب پارکینگ ارزان باید به نسبت از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد. جک های پارکینگی ارزان را اگر از شرکت فهام در خریداری نمایید علاوه بر اینکه هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش میدهید درب هایی با کیفیت و عملکرد بسیار مناسب را نیز خریداری خواهید نمود. جک های پارکینگی ارزان که توسط شرکت فهام در عرضه میشوند به شرط با کیفیت بودن به مشتری عرضه میشوند. همچنین قیمت های در نظر گرفته شده برای این نوع جک ها نیز کاملا مقرون بصرفه و اقتصادی در نظر گرفته شده اند و با یک تماس و دریافت مشاوره از کارشناسان این مجموعه میتوانید متناسب با بودجه خود بهترین جک پارکینگی با بهترین قیمت را سفارش دهید.

9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()