سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در حال حاضر شرکت فهام به یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه فروش و اجرای درب های اتوماتیک فولدینگ بدل شده است و در صورت تمایل به خرید درب های اتوماتیک و فولدینگ تنها کافیست با کارشناسان شرکت تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل و دریافت مشاوره سفارش ساخت و اجرای درب را ثبت نمایید.

درب اتوماتیک به مرور جای پای خود را در میان ساختمان ها و سازه ها باز کرده اند و امروزه سازه های زیادی را میتوان یافت که از این نوع درب ها بعنوان درب ورودی بهره برده اند. یکی از انواع این درب ها که چند سالی است به کشور ما ورود پیدا کرده و بصورت تا شو نیز باز و بسته میشود درب  اتوماتیک فولدینگ هستند که میتواند برای سازه هایی که از فضای کمی برای نصب درب های اتوماتیک برخوردار هستند کاملا ایده آل و مناسب باشد. این درب ها در واقع با طراحی ایده آل و هوشمندانه خود بهترین گزینه برای مکان هایی محسوب میشود که از محدودیت جا برخوردار هستند میباشد. درب  اتوماتیک فولدینگ  دارای امنیت مناسبی هستند که این ویژگی نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ

درب  اتوماتیک شیشه ای فولدینگ از درب های با سرعت بازشوندگی بالا

در سازه های پر ر فت و آمد و پر تردد باید از درب هایی بعنوان درب ورودی استفاده شود که از سرعت بازشوندگی بالایی برخوردار هستند. سرعت بازشوندگی بالا در این سازه ها  میتواند تردد را تا حد زیادی تسهیل و تسریع کند و حجم افرادی که به سازه رفت و آمد دارند عبور و مرور بسیار راحت تری خواهند داشت. درب  اتوماتیک فولدینگ همچنین با توجه به اینکه از درب های ایده آل و با کیفیتی هستند از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار میباشند. در صورتیکه قصد خرید درب  اتوماتیک فولدینگ با بهترین قیمت را دارید پیشنهاد میکنیم تا شرکت فهام در را که تعرفه های بسیار مناسبی را برای ساخت و تولید این مدل درب در نظر گرفته است انتخاب نمایید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()