سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی بیشتر برای تنوع دهی به ورودی فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند. لنگه های این درب با هم یک زاویه ی 90 تا 175 درجه می سازند به همین دلیل نمیتوان بر روی این درب ها از سنسور های ایمنی خطی استفاده نمود و به جای آن از سنسور های ماکروویو مخصوص استفاده میشود که میتوانند حضور افراد را در حاشیه درب تشخیص دهند و مانع بسته شدن درب قبل از عبور شخص از بین درب شوند.

در صورتی که مایل هستید تا در ورودی فروشگاه خود از درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی استفاده نمایید به شما توصیه میکنیم تا قبل از هر اقدامی ابتدا از محصولات  درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی موجود در سایت دیدن نموده و سپس تصمیم خود را برای خرید و استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی قطعی نمایید.

شرکت فهام در با بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین افراد متخصص و با تجربه برای ساخت درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی و دیگر انواع درب توانسته به یکی از بزرگترین شرکت های فعال در این زمینه تبدیل شده و پروژه های زیادی را نیز تا کنون به انجام رسانده است.

 درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی عملکردی کاملا مشابه درب های اتوماتیک دارد با این تفاوت که طراحی ظاهری این درب به صورت مثلثی میباشد. درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در سازه هایی کاربرد دارد که امکان نصب درب هایی که از طراحی صاف و معمولی برخوردار هستند وجود ندارد. درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در زیبایی ساختمان هایی که از طراحی خاص در ساخت خود برخوردار هستند بسیار موثر است و میتواند با تناسبی که با طراحی سازه برقرار میکند در زیبایی هر چه بیشتر آن نقش داشته باشند. از جمله قسمت هایی از ساختمان که برای نصب  درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی کاملا مناسب میباشد و سازگاری کاملی را با این درب ها برقرار میکند کنج ها هستند. کنج ساختمان ها بصورت مثلثی شکل هستند که همین موضوع میتواند امکان نصب درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی را به راحتی فراهم آورده و همچنین در زیبایی سازه نیز موثر واقع شود. از جمله اماکنی که بیشترین میزان استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی را به خود اختصاص داده اند میتوان به هتل ها، بانکها، فرودگاه ها، بیمارستان ها، مراکز عمومی، مراکز تفریحی، اماکن دولتی، فروشگاه های زنجیره ای و ایستگاه های قطار شهری اشاره نمود.

برای تولید یک درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی از پروفیل ها، اتصالات و همچنین ابزار آلات زیادی کمک گرفته میشود که همین موضوع بسیار حائز اهمیت است و میتواند در کیفیت درب تاثیر گذار باشد. برای خرید  درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی باید شرکتی را انتخاب کنید که از بهترین پروفیل هاو اتصالات و همچنین ابزار آلات مجهز برای ساخت درب بهره بگیرد تا یک درب با کیفیت و با عملکرد مناسب تولید شود. شرکت فهام در از شرکت های با تجربه در زمینه تولید انواع درب میباشد و بهترین پروفیل ها و اتصالات را برای ساخت درب استفاده میکند که این موضوع همواره رضایت مشتریان را در پی داشته است.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()