سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری یکی از انواع درب کشویی می باشد که به عنوان درب خروج اضطراری مورد استفاده قرار میگیرد این مدل درب با توجه به نام آن شباهت های بسیاری به درب اتوماتیک کشویی دارد این در حالی است که در مواقع ضروری میتوان این درب ها را به صورت لولایی نیز باز کرد. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری را میتوان به نوعی ادغام درب اتوماتیک تمام شیشه ای و درب اتوماتیک کشویی دانست که تبدیل به یک درب شده اند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری یکی از بخش های لازم و ضروری برای ساختمانهایی است که تعداد واحد های زیادی در آنها وجود دارد و به همین جهت تعداد افرادی که در آن ساختمان ها زندگی میکنند نیز زیاد خواهد بود در نتیجه لزوم خروج به موقع همه افراد در مواقع اضطراری بیش از پیش دارای اهمیت خواهد بود.

درصورتی که مایلید تا برای ساختمان خود از  درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری استفاده نمایید به شما پیشنهاد میکنیم  ابتدا از محصولات موجود در سایت دیدن نموده و پس از تماس با شماره های انتهای سایت خرید اینترنتی خود را خریداری نمایید.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری

شرکت فهام در از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع درب های ساختمانی در کشور میباشد و در تمامی درب هایی که تا کنون طراحی و تولید نموده توانسته با قیمت مناسب و استفاده از متریال های با کیفیت رضایت مشتریان را به طور کامل جلب نماید.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری از درب های ضروری برای ساختمان هایی است که افراد زیادی در آن رفت و آمد دارند و جزو سازه های بزرگ محسوب میشوند. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری همانطور که از نامش پیداست از درب های ساخته شده از شیشه و همچنین با قابلیت بازشوندگی کشویی است که باز و بسته شدن آن نیز بصورت خودکار انجام میشود. این درب ها معمولا در بخشی از ساختمان که افراد در هنگام خطر به دنبال نقطه خروج هستند نصب میشود و معمولا دسترسی به آن بسیار آسان میباشد. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری امکان تخلیه افرادی که در داخل ساختمان وجود دارند را در کمترین زمان ممکن فراهم می آورد. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ازچند مزیت برخوردار است و به دلیل همین مزایا نیز میباشد که این درب جزو پر کاربردترین درب ها در میان درب های خروج اضطراری محسوب میشود. ههمانطور که به خوبی از نام درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری میتوان پی برد این درب از سه ویژگی اتوماتیک، شیشه ای و همچنین کشویی برخوردار است که این سه ویژگی میتوانند در تخلیه هر چه بیشتر افراد موجود در ساختمان نقش موثری داشته باشند. شیشه دید بهتر را ارائه میدهد، کشویی بودن درب از ازدحام جمعیت در پشت درب جلوگیری میکند و همچنین اتوماتیک بودن درب نیز باعث میشود تا نیازی به باز شدن دستی درب وجود نداشته باشد.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری

دریافت راهنمایی و مشاوره قبل از خرید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری کاملا ضروری میباشد زیرا این درب ها باید متناسب با شرایط و ابعاد ورودی ساختمان طراحی و تولید شوند. همچنین برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی خروج اضطراری باید قیمت آنرا مد نظر قرار داده و با یک استعلام قیمت کلیه هزینه های طراحی و ساخت درب را به دست آورده و سپس سفارش ساخت درب را نهایی کنید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()