سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 

در صورتی که فضای ورودی مجتمع شما کم می باشد به شما توصیه می کنیم برای آن از درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی استفاده نمایید این درب به دلیل نیاز به شعاع کمتر نسبت به سایر درب ها برای فضاهای محدود مناسب تر می باشد نام دیگری که برای اینگونه درب ها به کار می برند درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی می باشد زیرا از نظر ظاهری و کارایی شباهت های بسیاری به درب های به کار برده شده در اتوبوس دارند. با توجه به اینکه درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی برای باز شدن 90 درصد از حجم درب جمع شده و در راستای دیوار کناری قرار می گیرد از آن میتوان برای هر نوع ورودی کوچکی استفاده نمود.

برای ساختمان هایی که مایلند تا از خروجی اضطراری نیز در آنها اشاره شود بهتر است برای خروجی اضطراری درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی استفاده شود تا در هنگام حادثه درب به صورت حداکثری باز شود و سرعت خروج افراد بیشتر باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

طریقه کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی در حالت های تمام باز ، تمام بسته، نیمه باز، اتوماتیک و یک طرفه میتواند با توجه به نیاز مورد استفاده قرار گیرد. درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی یک لت و دو لته ساخته میشود و بنا به مصرف میتوان از هر کدام از انواع آن استفاده نمود. هر لت به دو قسمت تقسیم می شود که این دو قسمت را به هم و یکی از آنها را به دیوار مجاور متصل میکنند.  در صورتی که از درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی دو لنگه استفاده نمایید هر لنگه به دیوار کناری متصل می شود و درب از وسط باز می شود. با توجه به سرعت باز و بسته شدن مناسبی که اینگونه درب ها دارند می توان از آنها برای مناطق پر رفت و آمد نیز استفاده نمود.

در صورت تمایل به خرید و استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی میتوانید محصولات موجود در وب سایت فهام در را مشاهده نموده و پس به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید.

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی از جمله درب هایی است که باز و بسته کردن آنها بسیار آسان میباشد و همچنین از اتلاف انرژی تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورد. درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی امروزه در سازه های مدرن که از تجهیزات پیشرفته در آنها به کار رفته است مورد استفاده قرار میگیرد. درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی در دو نوع مختلف تولید میشود که یک طرفه و دو طرفه میباشد. نسبت به شرایط ساختمان میتوان درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی یک طرفه و یا دو طرفه را سفارش داد. از مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی باید به نصب آن در حداقل فضای ممکن اشاره نمود. در فضاهایی که ورودی آن ها کوچک میباشد میتوان این نوع درب را نصب نمود و به همین دلیل به آن درب اتوبوسی نیز گفته میشود. از جمله درب هایی که شباهت زیادی به درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی دارد درب های تلسکوپی میباشد اما درب های آکاردئونی از طرفداران نسبتا بیشتری به دلیل ویژگی های زیادی که دارد برخوردار است.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی باید به سراغ شرکت هایی بروید که از تمام تجهیزات و متریال های مورد نیاز برای طراحی و ساخت این نوع درب برخوردار باشند. این شرکت ها همچنین با در اختیار داشتن افراد با تجربه و متخصص میتوانند بهترین درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی را تولید کنند. کمتر شرکتی مانند شرکت فهام در را میتوانید بیابید که تجهیزات پیشرفته و همچنین پرسنل مجرب را برای طراحی و تولید انواع درب اتوماتیک در اختیار داشته باشد. این شرکت تا کنون درب های اتوماتیک زیادی را برای سازه های گوناگون طراحی و تولید نموده و از سابقه فعالیت طولانی در این زمینه برخوردار است.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()