سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ یا به زبان دیگر درب شیشه ای لولایی نوع دیگری از  درب اتوماتیک شیشه ای  می باشد. این درب که دارای نصب ساده ای نیز می باشد از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد از مهم ترین آنها می توان به این نکته اشاره کرد که بدون جا به جا کردن درب میتوان آنرا اتوماتیک کرد و در صورتی که شما قصد بازسازی و به سازی ساختمان خود را دارید استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ برای شما میتواند بهترین گزینه به حساب آمده و در هزینه های شما تا حد زیادی صرفه جویی نماید. از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ می توان به امنیت بالای آن و مناسب برای هر نوع ساختمانی اشاره نمود همچنین در صورت استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ میتوان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمود.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ بسیار آسان بوده و افرادی که مایل به عبور و مرور از درب هستند با فشار کمی به درب ، درب به صورت اتوماتیک باز خواهد شد.

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ میتواند هم به صورت تک لنگه و هم به صورت دو لنگه ساخته شود که در هر صورت بر روی هر لنگه درب یک بازو قرار داده میشود توصیه میشود از اینگونه درب ها برای مکان هایی استفاده شود که عبور و مروری یک طرفه دارند.

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ

در صورتی که مایل هستید برای ساختمان خود از درب های اضطراری استفاده نمایید به شما پیشنهاد میکنیم تا از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ برای این کار استفاده نمایید زیرا این درب ها بیشترین میزان باز شوندگی را در میان سایر درب ها دارند و برای این کار مناسب تر هستند.

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ از جمله درب هایی است که در ورودی های کم عرض مورد استفاده قرار میگیرد. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینک از لحاظ مکانیزم و عملکرد بسیار شبیه به یک آرام بند است و بصورت اتوماتیک و با انرژی برق باز و بسته میشود. شرکت فهام در از شرکت های با تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع درب میباشد و برای سفارش درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ و دیگر انواع درب تنها کافی است  با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کنید. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ از قطعات مختلفی مانند چشمی، موتور، مرکز کنترل، قفل الکترومکانیکال و بازوی متحرک تشکیل شده است. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ بصورت تک و دو لنگه تولید میشود که هر یک از این لنگه ها بر روی لولا نصب میشوند. همچنین بازو های مکانیکی که بر روی درب ها نصب میشود وظیفه باز و بسته کردن آنها را بر عهده خواهد داشت. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ را میتوان از درب های خودکاری دانست که برای مکان هایی با عبور و مرور یک طرفه مناسب است. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ با کوچکترین فشاری که از سوی فرد وارد میشود باز خواهد شد و به آهستگی نیز بسته میشود. باز شدن آسان درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ باعث شده تا از آن بعنوان درب اضطراری خروج نیز استفاده شود و نیازی به فشار زیاد برای باز شدن آن وجود نداشته باشد.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ

برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ شرکتی را انتخاب کنید که بصورت تخصصی در زمینه طراحی، تولید و فروش انواع درب فعالیت میکند. شرکت فهام در یک تیم متخصص و با تجربه را گرد آورده است که میتوانند با تجربه بالای خود بهترین و خاص ترین درب را طراحی و تولید نمایند. برای خرید  درب اتوماتیک شیشه ای  سوئینگ از این مجموعه میتوانید با شماره های تماس شرکت تماس حاصل کنید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()