سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

بیمارستان یکی از فضاهایی است که رعایت نکات بهداشتی در آن بسیار دارای اهمیت بوده و برای سالم ماندن همراهان بیمار و پرسنل بیمارستان رعایت برخی از نکات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است. یکی از این بخش ها که باید به آن بیش از پیش توجه نمود درب های بخش های مختلف بیمارستان می باشد زیرا دستگیره درب های معمولی محل مناسبی برای تجمع میکروب ها و ویروس ها می باشد و با توجه به کاربرد دستگیره ها برای باز و بسته کردن درب ها این امکان وجود دارد که ویرویس ها به این طریق بین افراد بیمار و سالم منتقل شده و یک بیماری به صورت گسترده تری افراد را بیمار کند.

به همین دلیل همواره توصیه شده است تا با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی  علاوه بر حذف دستگیره ها، عبور و مرور را راحت تر و احتمال انتقال بیماری را تا حد زیادی کاهش داد. از جمله بخش های حساسی که می بایست از این درب ها استفاده کرد اتاق های عمل و آزمایشگاه ها می باشد که در آنها امکان انتقال بیماری بیشتر از سایر قسمت ها می باشد.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی  عبور و مرور را برای همه افراد مخصوصا افراد دارای معلولیت و کسانی که از ویلچر استفاده می کنند، آسان تر می نماید و به همین صورت درصد رضایت افراد را بالا می برد.

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی  مزایایی داشته که از مهمترین آنها می توان به صرفه جویی در انرژی ، راحتی در رفت و آمد و بالا بردن سطح بهداشت را نام برد.

بیمارستان ها یکی از پر رفت و آمد ترین ساختمان هایی هستند که همواره سکوت و همچنین بهداشت در آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی از بهترین نوع درب هایی است که میتوان برای این فضا استفاده نمود. درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی از بسیاری لحاظ کاملا مناسب این فضا میباشد. این درب همانطور که از نامش پیداست بصورت اتوماتیک باز و بسته میشود که این باز و بسته شدن خودکار در عدم ورود صدا و همچنین گرد و غبار بسیار موثر است. البته در بیمارستان ها تنها آلودگی بیرون بیمارستان نیست که میتواند مشکلاتی را بوجود آورد بلکه انتقال آلودگی از بخشی به بخش دیگر نیز میتواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی بر خلاف درب هایی که به طور کامل در ساخت خود از چوب و یا فلز بهر برده اند میتواند نور را به خوبی از خود عبور داده و باعث روشنایی محیط شود. با استفاده از دب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی همواره شاهد روشن ماندن بخش های مختلف ساختمان خواهید بود زیرا  یک منبع نوری در یک بخش میتواند بخش های دیگر را نیز روشن کند. درب های بیمارستان همواره باید بسته بمانند که از این رو اگر قرار باشد فردی عهده دار باز و بسته کردن درب ها باشد باید از نیروی انسانی بسیار زیادی کمک گرفت. درب اتوماتیک شیشه ای  بیمارستانی اینگونه نیست و به راحتی بصورت خودکار باز و بسته میشود که این موضوع منجر میشود تا به هیچگونه نیروی انسانی برای باز و بسته کردن درب نیاز نباشد.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی

خرید درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی به کسب یک سری اطلاعات نیاز دارد و باید توجه داشته باشید که اگر تجربه خرید این نوع درب ها را ندارید پس بهتر است از افرادی که دارای تجربه و تخصص هستند اطلاعاتی را به دست آورده و سپس سفارش خود را  نهایی کنید. شرکت فهام بر آماده همکاری با کلیه بیمارستان ها و مراکز درمانی برای طراحی و ساخت درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی با بهترین قیمت میباشد.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()