سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از انواع  درب اتوماتیک شیشه ای  که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، درب اتوماتیک شیشه ای گردان  می باشد. در صورتی که از این مدل درب استفاده شود می توان تا حد زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری نمود. اگر محلی که در آن کار یا زندگی می کنید اختلاف دمای زیادی بین فضای داخل و خارج آن وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم از این مدل درب خریداری و استفاده مایید.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان را می توان همان درب گردان های قدیمی در نظر گرفت که با دست باز می دهند اما حالا موتور الکتریکی قوی به آن متصل شده و همه ی کار ها را انجام می دهد. لنگه های درب اتوماتیک شیشه ای گردان  که به صورت سه لنگه یا چهار لنگه مورد استفاده قرار می گیرند، در لبه ها به کار می روند و با یکدیگر زاویه ی 90 یا 120 درجه ایجاد می کنند.

طریقه کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای گردان 

این گونه درب اتوماتیک با استفاده از سنسور وزنی عمل می کنند به این صورت که سنسور های موجود در کف قرار می گیرند و در صورتی که شخصی  بر روی محدوده مشخص شده ی درب قرار گیرد سنسورها وزن وی را تشخیص داده ، اطلاعات به جعبه فرمان و سپس به موتور منتقل می شود و در نهایت منجر به گردش درب می شود. تنها نکته ای که استفاده از این گونه درب ها دارند این است که سنسورهای به کار برده شده در خارج از ساختمان ممکن است قدم زدن افرادی که قصد عبور از مقابل ساختمان شما را دارند نیز به عنوان شخصی که قصد ورود به ساختمان را دارد محاسبه کرده و  درب اتوماتیک شیشه ای را باز نماید و این نکته در صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار حائز اهمیت است.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای گردان که به درب همیشه باز همیشه بسته معروف است از درب های پر کاربرد در سازه های مختلف با کاربری گوناگون میباشد و با کوچکترین نیرویی که از سمت انسان به هر یک از لنگه ها وارد میشود فرد را به سمت داخل و یا بالعکس بیرون از ساختمان هدایت میکند. درب اتوماتیک شیشه ای گردان از چندین لنگه تشکیل شده است که تعداد لنگه ها ممکن است با توجه به درخواست کارفرما متفاوت باشد. درب اتوماتیگ شیشه ای گردان از یک سنسور تشخیص وزن در قسمت تحتانی خود برخوردار است که این حسگر میتواند با تشخیص وزن فرد و سپس اعلام آن به فرمان موجب چرخش درب شود. درب اتوماتیک شیشه ای گردان از درزبندی بسیار خوبی برخوردار است که میتواند ورود گرد و غبار به داخل ساختمان را تا حد زیادی محدود کند. در واقع درب اتوماتیک شیشه ای گردان علاوه بر زیبایی ظاهری خود میتواند در تمیز ماندن بخش داخلی ساختمان نیز بسیار موثر باشد. سر و صدایی که از بیرون ساختمان به داخل منتقل میشود نیز از جمله عواملی هستند که در ایجاد آلودگی صوتی نقش موثری دارند که از این رو با نصب درب اتوماتیک شیشه ای گردان میتوان میزان آلودگی صوتی موجود در داخل ساختمان را تا حد زیادی کاهش داد.

 

خرید درب اتوماتیک شیشه ای گردان

برای خرید  درب اتوماتیک شیشه ای گردان بهتر است تا با یک شرکت با تجربه که سالها در این زمینه فعالیت میکند تماس حاصل کنید. درب اتوماتیک شیشه ای گردان از مراحل ساخت خاصی برخوردار است و به همین دلیل ساخت آن باید توسط افراد با تجربه و متخصص انجام شود. اگر خرید درب اتوماتیک شیشه ای گردان را از شرکت فهام در انجام دهید این شرکت علاوه بر اینکه از بهترین متریالها برای ساخت درب استفاده خواهد کرد از تعرفه های بسیار مناسب اعمال شده توسط این شرکت نیز بهره مند خواهید شد.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()