سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک شیشه ای گرد یکی دیگر از انواع  درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که می توان از آن برای پوشش ورودی ساختمان خود استفاده نمایید. این مدل از درب اتوماتیک می تواند به نمای ساختمان شما جلوه ی زیباتری اعطا نموده و آنرا بزرگتر از اندازه ای که هست نشان دهد.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد می تواند به گونه ای جلوه نماید که فضای ورودی با عظمتی را برای بینندگان و مراجعین به نمایش گذارد.  بهتر است از درب اتوماتیک شیشه ای گرد برای ساختمان هایی استفاده شود که در آنها از معماری های خاصی استفاده شده است تا بازدهی استفاده از این گونه درب ها بیش از پیش قابل لمس باشد. بهترین فضاهایی که پیشنهاد می شود در آنها از درب اتوماتیک شیشه ای گرد استفاده شود بیمارستانها ، هتل ها، فروشگاه های زنجیره ای و... می باشد ولی باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این مدل درب باید 40 درصد فضای بیشتر برای درب در نظر بگیرید.

طریقه کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای گرد

برای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد میتوانید این مدل درب را به صورت 360 درجه نصب نمایید در این صورت به 4 لت متحرک و 4 لت ثابت نیازمند خواهید بود مزیتی که استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد به صورت 360 برای شما خواهد داشت این است که از اتلاف انرژی به حد بسیار زیادی جلوگیری خواهد نمود. همچنین شما می توانید درب اتوماتیک شیشه ای گرد به صورت نیم دایره در نصب نمایید و با توجه به سلیقه ی شما قوس نیم دایره می تواند به سمت داخل یا خارج ساختمان باشد. درب نیم دایره ای از 2 لت ثابت و 2 لت متحرک ساخته می شود و توانایی باز کردن ورودی به میزان 1 تا 3 متر را دارا می باشد

در صورتی که مایل به استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد هستید به شما پیشنهاد می کنیم پس از مشاهده محصولات با شماره های ذکر شده در سایت تماس گرفته و از مشاوره ی فهام در برخوردار شوید و سپس اقدام به انتخاب نمایید.

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

درب اتوماتیک شیشه ای گرد که بصورت سفارشی طراحی و ساخته میشود همانطور که بخوبی از نامش نیز پیداست از شکل ظاهری گرد برخوردار بوده و در مکان هایی  مورد استفاده قرار میگیردکه  کاربری آنها عمومی میباشد. هتل ها، بیمارستان ها و به طور کلیه سازه های بزرگ که رفت و آمد زیادی در آنها جریان دارد از این نوع درب ها استفاده میکنند.  درب اتوماتیک شیشه ای گرد به صورت  خودکار باز و بسته میشود و از تداخل میان افراد به هنگام ورود و خروج تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورد. درب اتوماتیک شیشه ای گرد با سازه هایی که نمای منحنی دارند تناسب و تطابق بسیار خوبی برقرار میکند و در بیشتر ساختمان هایی نیز که از نما و همچنین و معماری منحنی برخوردار هستند از این نوع درب ها بمنظور عبور و مرور استفاده میگردد. درب اتوماتیک حرکتی بسیار بی صدا و روانی را ایجاد میکند و میزان آلودگی صوتی آن نسبت به دیگر درب ها بخصوص درب هایی که با نیروی دست باز و بسته میشوند بسیار کمتر میباشد. درب  اتوماتیک شیشه ای گرد از ورود گرد و خاک به داخل ساختمان تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورد و در تمیز و بهداشتی ماندن محیط تاثیر زیادی دارد.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای گرد

ممولا خرید  درب اتوماتیک شیشه ای گرد برای سازه هایی انجام میشود که کاربری عمومی دارند و میزان رفت و آمد زیادی در آنها انجام میشود.  البته خرید درب اتوماتیک شیشه ای گرد برای ساختمان هایی با متراژ کوچکتر نیز انجام میشود و این موضوع کاملا به سلیقه خریدار بستگی دارد  و حتی نسبت به معماری سازه ممکن است تصمیم به خرید این نوع درب نماید. خرید درب شیشه ای اتوماتیک گرد را میتوانید از شرکت فهام در از جمله شرکت های پیشرو در فروش انواع درب انجام دهید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()