سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی شباهت بسیاری به درب های اتوماتیک کشویی ساده داشته و تنها تفاوت آن استفاده بیشتر از عرض دهانه ی ورودی ساختمان می باشد. استفاده از چهار لت متحرک به جای دو لت کمک کرده است که 70 درصد عرض کل به صورت عرض بازشو مفید به کار گرفته شود. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که  عرض دهنه کم بوده استفاده از  درب کشویی ساده امکان پذیر نباشد.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی نیز مانند ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله مهم ترین آنها می توان به قابلیت تنظیم برای کاربران، قابل استفاده در فضای محدود، قابلیت اجرا برای درب هایی تا ارتفاع 3 متر، جلوگیری از اتلاف انرژی، در سیستم هوشمند ضد برخورد اشاره نمود.

از  درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بیشتر در مواردی نظیر : بیمارستان ها ، هتل ها ، فرودگاه ها ، اماکن تفریحی ، فروشگاه های زنجیره ای ، بانکها و... استفاده می شود. در صورتی که شما نیز مایل به استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی هستید به شما پیشنهاد می کنیم به وب سایت فهام در مراجعه کرده و از محصولات مرتبط با درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دیدن نموده و در صورت مناسب دیدن محصول مورد نظر آنرا فقط با یک تماس خریداری نمایید.

 درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی از لحاظ کارایی و عملکرد تفاوت چندانی با دیگر درب های کشویی ندارد و تنها تفاوت آن در تعداد لت ها و یا همان لنگه ها میباشد. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی شیشه ای از چهار و یا شش لت تشکیل شده است که این لت ها به هنگام باز و بسته شدن بر روی یکدیگر قرار میگیرند. در کنار هر یک از لت های ثابت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی یک لت متحرک نیز در نظر گرفته شده است که این لت های متحرک در هنگام بسته شدن بر روی لت ثابت قرار میگیرند. نحوه عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی نیز به این صورت است که بعد از تشخیص سنسور از وجود اجسام در مقابل آن فرمان باز شدن را به درب ها ارسال میکند که پس از آن  در مدت زمان کوتاهی لت های متحرک بر روی لت های ثابت قرار خواهند گرفت. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی به صورت یک و دو طرفه قابل تهیه میباشد. نوع یک طرفه آن میتواند لت ها را از یک سمت باز و بسته کند و نوع دو طرفه نیز از لت هایی به تعداد مساوی در دو طرف بهره میبرد که در هنگام عبور م مرور هر یک از لت های متحرک به صورت خودکار و کاملا همزمان باز و بسته میشوند. این درب اتوماتیک را میتوان در حالت های مختلف و بنا به نیاز خود به صورت باز، نیمه باز، تمام بسته و حرکت یکطرفه تنظیم نمود.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی باید در ابتدا تعداد لت های درب را مشخص کنید. تعداد لت های  درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بر اساس مقدار فضای موجود متفاوت میباشد و ممکن است از درب هایی که دارای ۶ لت میباشند نتوان برای فضاهای کوچک استفاده نمود. به این نکته توجه داشته باشید که معمولا درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را برای ساختمان هایی به کار میبرند که عرض نسبتا بیشتری داشته باشند. در خرید درب اتوماتیک شیشه  ای به کیفیت اجزا نیز توجه داشته باشید زیرا کیفیت یک درب بستگی به اجزا و اتصالات آن دارد. برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با بالاترین کیفیت و در عین حال مناسبترین قیمت میتوانید با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()