سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک مدل های مختلفی دارند و درب اتوماتیک شیشه ای نیز یکی از این مدل ها می باشد که خود نیز دارای انواع مختلفی می باشد که از بهترین نوع های درب اتوماتیک شیشه ای می توان به درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده اشاره نمود  در ادامه در این زمینه بیشتر توضیح خواهیم داد.

درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل پایین بودن هزینه های راه اندازی آن همچنین راحتی در استفاده توسط کاربر در بازار از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد همین امر موجب شده است تا شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک شیشه به فکر تولید انواع مختلفی از درب شیشه ای باشند.

استفاده از  درب اتوماتیک شیشه ای به خصوص درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده دارای مزایای بسیاری است که از مهم ترین های آن میتوان به عمر بالا ، تنوع رنگی، قابلیت تعمیر در کمترین زمان و قیمت مناسب آن اشاره نمود.

از نام درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده میتوان به نحوه ی عملکرد آن پی برد این درب در هنگام باز و بسته شدن به صورت کشویی عمل می نماید و در صورتی که فردی در مجاورت سنسور آن قرار گیرد اطلاعات به جعبه فرمان و از آن به موتور منتقل میشود تا درب باز شود.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده

 در صورتی که به درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده نیازمند هستید به شما پیشنهاد می کنیم محصولات موجود بر روی سایت فهام در را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که محصولی را انتخاب نمودید با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

درب های شیشه ای کشویی اتوماتیک از زیباترین نوع درب های کشویی محسوب میشوند که این ظاهر زیبا باعث شده تا در ساختمان های مسکونی، برج های مسکونی و اداری و همچنین شرکت ها کاربرد فراوانی داشته باشد. در گذشته شاید درب ها تنها بمنظور حفاظت و کنترل تردد مورد استفاده قرار میگرفتند اما امروزه درب هایی مانند درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده علاوه بر کنترل تردد میتوانند جلوه ظاهری زیبایی را نیز برای ساختمان به وجود آورند. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده میتواند از ورود و همچنین خروج سرما و گرما تا حد زیادی  جلوگیری به عمل آورد زیرا این درب ها علاوه بر اینکه به صورت خودکار باز و بسته میشوند از درزبندی بسیار   خوبی نیز برخوردار هستند که تنها مقدار بسیار کمی از جریان هوا میتواند از آن عبور کند. با بکارگیری از درب اتوماتیک کشویی ساده دیگر نیازی به باز و بسته کردن دستی درب در هر بار وجود نخواهد داشت و درب به صورت خودکار لنگه های درب را باز و بسته خواهد کرد. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده هزینه نگهداری بسیار کمی نیز دارد و اگر در انتخاب خود دقت داشته باشید و درب های با کیفیت را انتخاب کنید مطمئنا مدت زمان تعمیر درب تا حد زیادی به تعویق خواهد افتاد.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده

در خرید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی مانند دیگر درب های کشویی باید یک و یا دو لنگه بودن آنرا مورد توجه قرار دهید. درب های یک لنگه و همچنین دو لنگه را باید بر اساس فضا و همچنین شرایط ساختمان انتخاب کنید. برای  خرید  درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده تنها زیبایی آنرا ملاک قرار ندهید. زیبایی درب نباید دلیلی برای خرید شما باشد بلکه باید به کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت درب نیز توجه داشته باشید تا مجبور به تعمیر درب در کوتاه مدت نشوید. برای دریافت مشاوره قبل از خرید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده میتوانید با کارشناسان شرکت فهام بر تماس حاصل کرده و هر گونه اطلاعاتی که نیاز دارید را دریافت نمایید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()