سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
اجزای درب اتوماتیک شیشه ای
کالا برای:

‌سنسور درب اتوماتیک شیشه ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در امکان خرید انواع سنسور درب اتوماتیک شیشه ای و همچنین تجهیزات ایمنی ساختمان را در بهترین برندهای داخلی و خارجی و البته با بهترین قیمت فراهم آورده است و در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

درب های اتوماتیک شیشه ای یکی از پر کاربرد ترین درب ها در ساختمان های پر تردد میباشد و با استفاده از این درب ها دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب بصورت دستی نمیباشد. یکی از قطعات این درب ها که میتواند وجود افراد در کنار درب را تشخیص داده و نسبت به باز و بسته کردن آن اقدام کندسنسور درب اتوماتیک شیشه ای میباشد. این سنسور ها از دقت بالایی برخوردار هستند و به محض مشاهده فرد در مجاورت درب نسبت به ارسال فرمان به بخش های مکانیکی اقدام نموده و در نهایت درب در کوتاه ترین زمان ممکن باز خواهد شد. این سنسور ها  در انواع و اقسام گوناگونی تولید و مورد استفاده قرار میگیرند که متناسب با شرایط و نوع درب باید سنسور مناسب را تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد. این سنسور ها در قسمت فوقانی و بالای درب ها نصب میشوند و به محض اینکه فرد و جسمی را در مقابل خود احساس کنند درب را باز خواهند کرد و بعد از ورود نیز درب را میبندند.

‌سنسور درب اتوماتیک شیشه ای

خرید انواع سنسور درب اتوماتیک شیشه ای

برای خرید سنسور درب اتوماتیک شیشه ای،  چند نوع سنسور را میتوانید انتخاب و خریداری نمایید که در این بین سه نوع سنسور کاربرد بیشتری دارند. سنسور درب اتوماتیک شیشه ایمادون قرمز از دسته سنسورهایی است که میتوانند با مادون قرمز و همانگونه که دوربین های مادون قرمز انجام میدهند عمل کرده و بسیار دقیق نیز هستند.

سنسور درب اتوماتیک شیشه ای مادون قرمز اکتیو نیز مانند سنسوری که در بالا نام برده شد میتواند با نور مادون قرمز نسبت به تشخیص عمل کرده اما این دسته از سنسورها قادرند تنها اشیا و اشخاص را تشخیص دهند.

نوع دیگری نیز  از سنسور درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد که  سنسور ماکروویو میباشد و عملکرد بسیار خوبی نیز دارد. این نوع سنسور نه تنها در قسمت فوقانی بلکه در بخش ها و سطوح مختلفی همچون کف ، دیوار و سقف نیز قابل نصب میباشد.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()