سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

درب اتوماتیک سکشنال صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

همیشه وقتی در فضایی که نیازمند درب اتوماتیک می باشد ولی دارای محدودیت ارتفاع و فضا می باشد از درب اتوماتیک سکشنال استفاده میشود زیرا استفاده از این مدل درب تنها به 25 سانت از ارتفاع نیازمند است و فضای زیادی نیاز نخواهد داشت. این درب ها با کارایی بالای خود علاوه بر پارکینگ ها در صنعت نیز کاربرد دارند.

درب اتوماتیک سکشنال صنعتی دارای ویژگی هایی نظیر سنسور حرکتی ، و چشم مادون قرمز که مانع برخورد درب با موانع می شود می باشد. همچنین اینگونه درب ها این قابلیت را دارند که بر روی آنها درب نفر رو و حتی پنجره نصب شود. به دلیل یک دست بودن درب امنیت بسیار بالاتری نسبت به سایر درب ها برای شما ایجاد میکند.

در کنار همه این بخش ها این امکان وجود دارد که با استفاده از باطری های مخصوصی در زمان قطع شدن برق نیز درب به کارایی خود ادامه دهد و این را می توان جز یکی از مهم ترین ویژگی های درب اتوماتیک سکشنال صنعتی دانست.

 درب اتوماتیک سکشنال صنعتی

درب اتوماتیک سکشنال صنعتی از درب های اتوماتیک مختص فضاهاص صنعتی است و از میزان امنیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. درب اتوماتیک سکشنال صنعتی از جمله درب هایی است که به صورت تخصصی توسط شرکت فهام بر عرضه میشود و صاحبان صنایع گوناگون میتوانند این نوع درب را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه تهیه نمایند. درب اتوماتیک سکشنال صنعتی از موتور ها و همچنین طراحی ویژه ای برخوردار است و با درب های سکشنالی که برای پارکینگ ها بکار برده میشوند متفاوت هستند. درب اتوماتیک سکشنال صنعتی میتواند تا حد زیادی عبور و مرور را تسریع کند و از جمله اماکنی که از این نوع درب در آنها استفاده میشود میتوان به پالایشگاه ها ، نیروگاه ها، آشیانه هواپیماها و دیگر اماکن صنعتی میباشد. باز و بستن درب های بزرگ صنعتی مطمئنا به راحتی درب های ساختمان های مسکونی نیست و به نیروی انسانی بسیار زیادی نیاز دارد و به خصوص میتوان گفت باز کردن درب های صنعتی به دلیل وزن زیاد امکان پذیر نیست. اما درب اتوماتیک سکشنال صنعتی از نیروی برق برای باز و بسته شدن بهره میبرد که این موضوع استفاده از نیروی انسانی را به صفر میرساند. درب  اتوماتیک سکشنال صنعتی به خوبی عایق میباشد و همین موضوع امکان ورود آب و گرد و غبار را کاهش میدهد.

خرید درب اتوماتیک سکشنال صنعتی

با خرید درب اتوماتیک سکشنال صنعتی  سرعت جابجایی ها را تا حد زیادی تسریع خواهید کرد زیرا دیگر نیازی به باز و بسته کردن دستی درب وجود نخواهد داشت و همه چیز به صورت اتوماتیک و با کمک نیروی موتور این درب انجام میشود. همچنین با خرید درب اتوماتیک سکشنال صنعتی جلوه ظاهری سازه را تا حد زیادی بهبود خواهید بخشید زیرا این درب ها بر خلاف درب های معمولی از زیبایی بسیار زیادی برخوردار هستند.

9 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()