سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

گاهی ممکن است زمانی که قصد دارید تا برای پارکنیگ خود از انواع درب اتوماتیک استفاده نمایید به شما گفته شود که به دلیل عدم فضای کافی در قسمت ورودی پارکینگ امکان استفاده از درب های معمولی که اکثر خانه ها از آنها استفاده میکنند برای منزل شما امکان پذیر نیست و تنها میتوان از درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ  برای منزل شما استفاده نمود در صورتی که نمیدانید درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ چه نوع دربی می باشد در ادامه با همراه باشید.

درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ نوعی از درب اتوماتیک کرکره ای می باشد که به جای آنکه مانند کرکره های معمولی به صورت رول شده جمع شود به صورت ویژه ای به زیر سقف رفته و در آنجا به موازات سقف قرار میگیرد و به این صورت علاوه بر زیبایی فضای کمتری از پارکینگ شما را نیز اشغال میکند.

درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ که به آن درب پارکینگ زیر سقفی نیز گفته میشود بیشتر در ساختمان های مدرن و امروزی کاربرد دارد. درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ را میتوانید از شرکت فهام در با دریافت مشاوره کامل از کارشناسان با تجربه این مجموعه سفارش داده و از قیمت های بسیار مناسبی که این شرکت برای فروش درب در نظر گرفته بهره مند شوید.درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ توانسته استاندارد های روز اروپا را به دست آورد که همین موضوع باعث شده تا در کشور ما نیز از محبوبیت زیادی برخوردار باشد. این نوع درب ها برای مکان هایی که از لحاظ فضا و همچنین ارتفاع محدود هستند مناسب میباشد.

درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ

درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ از استهلاک بسیار کمتری نسبت به دیگر درب های اتوماتیک برخوردار است زیرا این درب ها از چرخ های ضد سایش و ریل های نگهدارنده بهره میبرند که این موضوع در کاهش استهلاک تاثیر بسیار زیادی دارد. سیستمهای موتوری متنوعی برای اتوماتیک کردن این نوع درب ها به کار میرود که از این رو بهتر است تا بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت فهامدر بهترین و مناسبترین موتور را نسبت به نیاز خود سفارش دهید. در ساخت درب اتوماتیک سکشنال پارکینک از پنلهای فومدار سرعت بالا استفاده شده است که این پنلها باعث میشوند تا میزان صدای تولید شده از حرکت درب تا حد زیادی کاهش یابد.

خرید درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ

برای خرید درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ همانطور که در ابتدا نیز گفته شد باید نوع موتوری که در ساخت درب به کار میرود را انتخاب کنید زیرا این درب ها از چندین نوع موتور متفاوت برای باز و بسته کردن بهره میبرند. خرید درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ را از مراکز معتبر انجام دهید زیرا قطعاتی که در ساخت و مونتاژ این درب به کار میرود باید از نوع با کیفیت باشند تا عمر طولانی تری داشته و همچنین عملکرد خوبی را نیز از خود نشان دهند.

9 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()