سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

درب اتوماتیک سکشنال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

امروزه استفاده از درب اتوماتیک تبدیل به یک ضرورت در بسیاری از مکان ها از جمله مکان های اداری، تجاری، مسکونی، پارکینگ ها و بسیاری دیگر از مکان ها شده است. درب اتوماتیک سکشنال یکی از مدل های جدید درب اتوماتیک در جهان می باشد که زیرسقفی بوده و به دلیل نوع ساختارش برای پارکینگ بسیار مناسب می باشد. 

درب سکشنال از چند پنل تشکیل شده است که داخل پنل ها از فوم پلی اورتان پر شده است که باعث شده تا این درب عایق خوبی برای هوا و صدا شود. ارتفاعی که درب بالا می رود بر اساس نیاز مشتری از 2.20 تا 2.40 متر متغیر می باشد. ولی عرض درب اتوماتیک سکشنال بر اساس عرض ورودی متغیر می باشد. نحوه باز شدن این درب از حالت عمودی به افقی می باشد که برای این حرکت فضای بسیار کمی برروی سقف نیاز می باشد و از نظر سر و صدا نیز بسیار بی صدا عمل می کند. جنس این درب ها از ورق فولادی دوجداره و دارای رنگ الکترو استاتیک می باشد. شکل ظاهری این درب ها در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد که بر اساس انواع نمای ساختمان انتخاب می شود که زیبایی فوق العاده ای را ایجاد می کند.

درب اتوماتیک سکشنال

از مزایای استفاده از درب اتوماتیک سکشنال می توان به ایجاد امنیت برای عابرین و وسایل نقلیه اشاره کرد که در صورتی که این درب مانعی را بوسیله چشم فتوالکتریک ببیند سریعاً مجدد باز شده و مانع از برخورد درب با مانع می شود. علاوه بر چشم فتوالکتریک، درب اتوماتیک سکشنال دارای سیستمی می باشد که در صورت برخورد با مانع به عقب برگردد. این درب ها به دلیل اینکه دارای هیچ درز یا شیاری نمی باشند بنابراین هیچ دسترسی برای سرقت باقی نمی گذارند و همچنین موتورهای قدرتمند درب اتوماتیک سکشنال در زمان بسته بودن نیروی زیادی به درب وارد می کند و امنیت این نوع درب را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

از دیگر مزایای این درب ها استفاده از پنل های فولادی و رنگ الکترو استاتیک می باشد که باعث شده این درب ها در همه شرایط آب و هوایی کیفیت خود را حفظ کنند. موتور پر قدرت درب اتوماتیک سکشنال باعث شده تا باز و بسته شدن درب با سرعت بالایی انجام گیرد و نسبت به درب های دیگر سرعت بالاتری داشته باشد. همچنین این نوع درب دارای تعداد تردد محدودی نیست بنابراین برای مکان هایی که دارای تردد زیادی هستند هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

یکی دیگر از مزیت هایی که درب اتوماتیک سکشنال نسبت به سایر درب ها دارد این است که سیستم خلاص کن ساده ای در هنگام قطع برق دارد که با کشیدن یک بند درب به راحتی باز و بسته می شود.

10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()